basen

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve pentatlos tarafından 22 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. pentatlos

pentatlos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar.bu sene sınava girdim.harektetsizlikten herkes gibi 15e yakın kilo aldım.ve özelliklede basen bölgesinden.zaten daha öncesindede şişerse direk basen şişiyordu ve eritemediğim için baya büyüdü ve bi erkek olarak hoş olmuyor. lokal olarak basen için neler yapabilirim.zaten diğer yerler biraz terle hemen kayboluyor ama baseni bi türlü eritemiyorum.daha önce fitnessa da gittim yüzüm bile küçüldü basen sabit kaldı.böylede çok orantısız oluyor.basen ertimede yardımcı olursanız çok sevinirim yaş: 19 boy 1.81 kilo 91 (diyet yapmaya başaldım)

2. donkisot

donkisot Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Basen problemi

benim de sorunum ayni, 5 aydir fitness-diyet yapiyorum. 9 kilo verdim ama basen cikinitisi duruyor. Eskisi gibi degil tabii. Cünkü sonucta her taraftan verdim ama o bölgedeki sislik aynen devam ediyor. Ben de basen problemi kendimi bildim bileli var, ara sira spor yaparak zayifliyorum ama basen hic gitmiyor. Bunun bir caresi olmali. Bodybuilding yapan kadinlara bakiyorum, hic birinde basen yok :) Demekki basen genetik de olsa yok edilebiliniyor sporla. Güzellik salonlarina veya doktora gidip bölgesel yaglanmamiza care aramaya gerek yok.

Ama bu daha ne kadar sürecek? Bu arada yag oranim %22, yani normal sinirlarda. Deneyimli arkadaslar varsa yazsinlar lütfen.
    Cevaplariniz icin simdiden tesekkürler.

Son düzenleme: 19 Eylül 2011
  3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    basen küçülmüyorsa üstbölgeyi büyütün basenler daha küçük gözükür diye düşünüyorum amakilon hala fazla zamanlakilo verdik cebasenlerde incelir aynı sorun bendede vardı çünklü 25 kg verdim eser kalmadı kalçadan

4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Bölgesel yağ yakımı olmadığından özel bir şey yapamazsınız ancak sorunlu bölgeyi çalıştırdığınızda kas kütlesindeki yaşanacak mnimal artışla görüntüde düzelme sağlayabilirsiniz.
    Forumumuzda bununla ilgili bilgiler mevcuttur. Bol bol okuyarak kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

mrvekeskn bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş