Basen ve kalçada ki yağlar

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve zna tarafından 28 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. zna

zna Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    BOy:1.96 kılo:124 basen ve kalçamın buyuklugunden sıkayetcıyım pantalon alıcam kendıme magazaya gıdıorum cok begenıyorum pantolonu sotunma kabınıne gıdıyorum denıyorum belden en az 2 3 parmak bol fakat kalca ve quardceps hemsıng bolgem pantalonu patlatıcak gıbı yıllardır berı bu sorunla yuzyuzeyım ve aynı zmanda basketbol oyuncusuyum. 4 5 yıllık fıtness gemısım var fakat hep aralıklı bı yıl 3 ay gıttım bı yıl 1 ay gıttım bıraktım ole. sımdı tekrar basladım ve 3 hafta oldu harlıne 3matrıx urununu aldım. sızden rıcam bana onerebılcegınız basen bolgesını ınceltmek ıcın goruslerınız var mı. haftada 3 gun gıdıyorum fıtness a. basen bolgemı ınceltıp fıtt olmak ıstıyorum.

salı:gogus-on kol

cars:eek:muz trıceps

pers:bacak

her antrenmandan once 20 dk bısıklet 250 mekık 50 ters mekık 100 tanede 10 kıloluk agırlıkla oblıclerı calıstırıyorum.

2. yigitusta

yigitusta Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    eğer gittiğin salonda eliptik bisiklet varsa , başlangış olarak 20dk. / 2. seviye dirençte çalışmanı tavsiye ederim . ( her hafta süreyi 5 dk artır ve direnci de +1 artır bacaklarının dayanıklılığına bağlı olarak )

koşu bandında da düz yürüyüş/koşu yerine , eğimli olarak tempolu yürüyüş yapman basen ve kalçanı biçimlendirip , cm olarak incelmeni sağlayabilir .

ayrıca beslenmene de dikkat etmelisin . büyük ihtimal bu genetik bi durum . ve eğer sen beslenmene dikkat etmez , kilo alırsan ilk önce bu bölgelerden genişlersin .

sağlıkllı sporlar ...

3. kareem said

kareem said Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İnş. Müh.
    Yer:
    İzmir
    ben eliptikte 9:14 seviyelerde hiit yapıyorum 25-40 dk arası 4 aydır ama hala 32 bedene düşemedim :) boy 177 kilo 87 heralde 82-83te falan 32 beden giyerim

4. zna

zna Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yigitusta nın dediği gibi bus işte beslenme cok onemlı bıde ramazana gırdık ben oructa tutuyorum metabolızma ıyıcene yavaslıo bıtkı cayları flan ıcıyorm ama pek bı faydasını gormedım ramazanda:)

5. yigitusta

yigitusta Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    hocam beslenmede veya antreman programında bir sıkıntı olabilir . ben körü körüne gidin şu seviyede şu kadar eliptik bisiklet çalışın kesin incelirsiniz demedim . kendi tecrübelerime ve araştırmalarıma dayanarak bildiğimi aktardım .

yağ yakma - beden olarak incelme bir disiplin ürünüdür . sadece spor yapıp beslenmene dikkat etmezsen = olmaz , sporsuz sadece dikkatli beslenirsen = olmaz , spor + dikkatli beslenme düzensiz uyku = olmaz vs. daha çok faktör var . ( ha bu olmaz dediğim iş " hiç bi değişiklik olmaz " demek değil , yine sarf ettiğin efor yüzü suyu hürmetine 1-2 ve ya 3 kilo verirsin ama amacın ciddi bir değişimse bu işi disiplinli yapmalısın . antremanda sırılsıklam olmalısın ( yağ yakımı - incelme adına ) . + diğer faktörler ile hedefine ulaşamaman için bi neden göremiyorum .

sağlıklı sporlar ...

6. kareem said

kareem said Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İnş. Müh.
    Yer:
    İzmir
    yok hocam sana bişe demedim zaten ben dediklerin doğru ben de displinli yapmaya çalışıyorum ama illa ki fire veriliyo mesela ben de oruç tutuyorum iftarda canım tatlı istiyo falan :) veyahut uykuda düzensizlik zaten var ona rağmen sonuç alınıyo ama tam disiplin uygulansa tabi ki daha net bi sonuç alınır

7. yigitusta

yigitusta Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    katılıyorum . umarım daha da iyi sonuclar alırsın

Sayfayı Paylaş