Basen - Vücut ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve rockyy12 tarafından 5 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Bir ametör için gayet iyi bi yazım şekli ve doğru İfadeler kullanılmış mı ?

1. Gayet iyi

oy sayısı 2
    100,0%
  2. İyi sayılır

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Kötü

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. rockyy12

rockyy12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamın Aleykum Kardeşlerim

Benim aşırı derecede basen sorunum yok ama azda olsa var ve bu beni çok rahatsız ediyor psikolojik durumdanda fiziki durumdanda bundan kurtulmam için bişeyler önerebilirseniz ?
    Sonuçta erkekte basen olması o kadar guzel değil, gerçi bu benım görüşüm ki taktir edersinizki sizinde öyledir, Basenden kastım popo bölgesinin hemen aşağısı yanlış ifadeler kullanabilirim yeniyim ....
    Benim bir yazlığım var orda spora ağırlık vermeyi hedefliyorum sabahtan koşu yapmayı düşünüyorum kumsalı 150-200metre bişe, aç karnınamı koşmalıyım yoksa 1 kase tahıl yememin sakıncası varmı ? vede kumsalı 1 kaçkere turlamalımıyım yani yazlık denizi ve kumsalı olan bir yer (Avşa Adası) spor aletleri için gerekli alet edebat olmasada yağ yakıcak denizde yüzme veya önereceğiniz hareketleri rahatça uyguluyabileceğim yerim var ayrıca gögüs kası için forumda onlarca şey okudum fakat düzün doğal bir hareket bulamadım ?
    kol kaslarım aşağıdan yukarıya doğru gayet iyi 15 cm filan ama forumdaki üstatlar daha iyi bilir tabiki

Bana Önerebileceğiniz başka şeyler varsa doğal yöntemle ? çünkü yaş daha yeni 18 e bastım sayılır salonlarla bu sene uğraşmak istemiyorum lise- üniversite biliyorsunuz ....

2. PipsquEak

PipsquEak Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Bölgesel yağ yakımı olmadığı için "Şunu yaparsanız baseniniz erir" gibi bişi beklememelisiniz.Koşu,bisiklet,yüzme gibi cardio programları uyguladığınızda yağ yakarak vücudunuzdaki yağ oranını düşürebilirsiniz.Vücudunuzdaki yağ oranı azaldıkça baseniniz genetik sıralamanızda kaçıncı sıradaysa sıra ona geldiğinde ordan yağ yakmaya başlıcak.Bu sayede zamanla basenleriniz de küçülür.Forumda basen,kalça hareketleri mevcut ama bu tür hareketler yağ yakımından çok yağ katmanının altındaki kasları geliştirmeye yarar diye biliyorum :)

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş