basen kalca

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Wiggle tarafından 1 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Wiggle

Wiggle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Meraba herkese. Boyum 182 kilom 74 1 yil.body yapip birakmak zorunda kaldim 1 yil aradan sonra yeniden basladim basen ve kalca eritme hakkinda bisey sormak istiyorum basen ve kalcam genetik olarak.biraz buyuk ve Bu durum beni rahatsiz ediyor bolgesel zayiflama her ne kadar yok denilsede squat deadlift gibi hareketleri az agirlik cok tekrar seklinde girmek agir girmeye oranla daha mi iyi olur hacim kazanmak degilde basen ve.kalcada.yag yakimi icin ne onerirsiniz

2. Wiggle

Wiggle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Varmi.yardim edecek

3. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    bu sorun bendede var squat en yararlı harekketir bence

4. Wiggle

Wiggle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Squat bacak ve Kalca.icin gercekten yararli evet.ama hacim icin bence. Biz bu tarz hareketlerle dahada.buyutmeyelim :)
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Mayıs 2015 ---
    Bunu definasyon.zamani gibi yapsak +12 tekrar halinde bizim icin daha yararli olmazmi

5. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yag yakımı hakkında hep söylendi,bölgesel olmaz diye...Sadece sıkılaştırma yapabilirsiniz,o bölge üzerine çok fazla miktarda tekrar yaparak.Vücut ağırlığı ile 100 tekrar squat,30 tekrar Lunge,Jump Squat vs...Kardiyolar da çok önemli tabi.Antrenman olarak bu ayrıntıları kullanırsanız faydası olabilir diye düşünüyorum.

Bu arada,düşük kilolar ile çok fazla tekrar yaparak kası yıkıma uğratmak gibi bir şey söz konusu olabilir,daha iyi bilen üstadlar cevaplar umarım.Sevgiler.

6. Wiggle

Wiggle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Kasi yikima ugratmak sonucta o bolgedeki yaglari yakip kaslarib ortaya cikmasi degilmi mantikla dusununce yaglari.yakmak basen ve.kalcayi kucultecektir tesekkur Ederim. Bilgisi olan aarkadaslar yardimci olabilirmi

7. Ayd N Kiraz

Ayd N Kiraz Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    basen ve kalçayı küçültmek ve ya inceltmek için herneyse yağ yakman lazım kardeşim yağ oranın düştükçe sıkılaşıp küçülür.fakat şöyle birşey var sen oraya önceden kas inşa etmediyse squattır vb. hareketler yaparak o zaman yağ oranını düşürdüğünde o bölge sarkar biraz.o yüzden kasları çalışmaya devam et korkma çok büyütmessin sıkılaşırsın.ancak yağıda yaktığında hala çok fazla kas kütlesi görürsen oralarında o zaman ayda 1 çalışırsın.bol şans

8. Wiggle

Wiggle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Tesekkurler dikkate alacam

Sayfayı Paylaş