Barfix videom

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve spymasterw tarafından 7 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. alialiali75

alialiali75 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    kamu
    Yer:
    trabzon
    şu nizami tam çekiş nasıl olyuyor arkadaşlar lütfen arlatsanız da öğrensek.bende çekiyorum evde.5 den yukarı kollarım kaldıramıyor:(

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    alialiali75 bunu beğendi.
  3. spymasterw

spymasterw Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    enteresan çenenin barı geçmesi gerekirdi ama bara yetişmiyor bile yarım barfixmi çekiyo anlamadım ben bu şekil 20-25 i rahat aşarım zaten acıyı veren o kısımdan yukarısı demiri geçicem diye zorluyosun eğer çene barı geçmiyecekse iş değişir. nizami olarak gösterdiğiniz barfix benim çektiğimden oldukça kolay bana göre yinede güzel video paylaşımın için teşekkürler.

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    aslında chin up değil pullups yani frank'in yaptığının kanatları daha iyi hedeflediğini ve cheating şansının çok azaldığını söyleyebilirim..

hep frank gibi yapmaya çalışırım ve kanatların çok daha iyi etkilendiğini hissederim..(tüm hareketler için nizami çalışmada frankten iyisini görmedim şahsen :) )

vücut barın altında kalabilmeli..bardan nekadar uzağa giderse okadar belin ağrıdığını hissedebilirsiniz..
    çeneyi nekadar yukarı çekme çalışırsanız yine dediğim gibi vücut bardan okadar uzaklaşır..

burda tabi frank ısınma için yapıyor..zira istese çok daha fazla yapılabilecek bir hareket belli bir tecrübeden sonra..

Son düzenleme: 16 Ekim 2009
  5. ngt_psy

ngt_psy Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Bence budur nizâmi, yani çene üstü, zaten zorlayan kısım buraya kadar çekme olayıdır.

6. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    barfikx

güzel ama nizami bir şekilde tutsan daha iyi olurdu ve başını tam oturtmalısın yine de iyisin

7. pc_qoloq

pc_qoloq Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    kim ne derse desin 2 aydır ıkınıp kıkınıyorum bu barfiks için tam bırakıp çenene kadar getiriyosun yani sen harikasın kardeşim :D ben ancak 7-8 nizami yapabiliyorum...
    ne kadar zamanda bu hale geldin diye sorabilir miyim?

8. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    nizami olarak spor başında yaklaşık 16 tane çekebiliyorum fakat benim avantajım kiloma oranla kollarım çok güçlü

9. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    askerde zaten nizami 7 çekiyoruz burda adam geçmiş kollar baya alıştıktıktan sonra kolay bende 1 tane çekemiyodum şimdi 17 oldu

10. noghay

noghay Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle eemek verip koymuşsun siteye eline sağlık. Ancak nizami 8'in üstüne çıkamazsın. Buna alıştığın için nizami çekmen de oldukça zor olur. Bel vurduğunun farkına varmadan yine vurursun.
    Ben askerdeyken bu şekilde barfiks sayılmıyordu. Bu şekilde yani bel vurarak 40'ın üzerine çıkanlar vardı. Sallanıp sallanıp atıyorlardı kendilerini yukarı. Bunu yapmakta bir yetenek tabiki...

11. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    bence hepsinde hızlı olsaydın 20 yi geçerdin. neden bilmiyorum ama ben bir saniye duraksadığımda ikincide çok zorlanıyorum. sanki belli bir tempo ile yapıldığında daha çok çekebiliyorsun... onun dışındada fazla bacaktan kuvvet almış gibi durmuyor

12. spymasterw

spymasterw Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    ne bel vurması sende iyice saçmalamışsın.. bilen konuşuyo anlıyoruzda bilmeyende konuşuyo onu anlamıyorum

13. dizzyhero

dizzyhero Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    Aydin
    acaba bu eleştirenleri merak ediyorum 20 tane hadi nizami yapamamiş diyelim kendileri ayni bu sekilde NİZAMİ OLMADAN SÖZDE yapabilecekler mi?

Sayfayı Paylaş