barfix cekemiyorum ????

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve NUCLEUS tarafından 25 Aralık 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    sandalyede çek zamanla gelişir ki öle bikerede olmaz 3 5 6 7 derken başlarsın adam gibi çekmeye

yancizici bunu beğendi.
  2. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    küçük bir sandalye koy ayağının altına bacaklarını kır ellerinle kendini yukarı kaldırmaya çalış gücünün yetmediği noktalarda ayaklardan çok çok az bir destek al

yancizici bunu beğendi.
  3. yancizici

yancizici Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba. Ben 13 yaşındayım. Ben normal barfiks çekemiyorum. Zıplayarak ve yarım yarım 7-8 tane oluyor ama tam olmuyor. Yarım yarım çeksem bana bir yararı olabilirmi ? Bir de evde 2 kiloluk dumbllelarım var. Onlarla barfiks çekmek için ne gibi hareketler yapabilirim? Şimdiden teşekkürler :)

4. brhmcr

brhmcr Guest

Konuyu baştan okursan birçok bilgi ve tavsiye mevcut.Yardımcı olacaktır.

5. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Salona gitme imkanı olmayan arkadaşlar barfiks çekemiyorlarsa barfiks demirinin altına ayaklarını uzatabilecekleri bir sandalye koysunler '' L '' şeklini oluştursunlar. Yarım barfiks yani nasıl diz üstünde yarım şınav oluyor bunda da ayaklar sandalyede olucak (ayak uçları) böylece belden aşağıdaki yük hafiflemiş olucak. Deneyebilirsiniz...

Sayfayı Paylaş