barfisk çekerken kollarda ağrı oluşması

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve lucesgo tarafından 27 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    beyler ben barfisk çekiyorum nizami eller geniş avuç içi karşıya bakacak şekilde 10 tane rahat yapıyorum yavaş yavaş(2-2-2) şeklinde(2sn çıkış 2 sn iniş 2 sn alta nefes alma çıkarkende veriyorum) benim sorunum 1 den sonra kollarım ağrımaya başlıyor bunun sebebi ne olabilir hatta tuttuğumda bile ağrıyor ama rahat şekilde 10 tane yapıyorum ama içimden yapmak gelmiyor çünkü çok ağrıyor...

2. Parliament

Parliament Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kolların yada bileğinin güçsüz olmasından olabilir.Barfiks çektikçe daha çok güçleneceksin ve çektiğin barfiks sayısı artacaktır.

3. bodyci55

bodyci55 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    kol derken bilekten dirseğe kadar olan kısımmı yoksa dirsek üstü olan biceps kısmındamı ağrı var

4. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    arka kol biceps kısmı ağrıyor ama rahat 10 tane yapabiliyorum

5. stewartt

stewartt Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Kırklareli
    aynısı bende de olmuştu bi ara.Böyle dayanılmaz bir ağrı giriyordu bicepslerime ve antreman orda bitiyordu benim için.Doktora gittim mr falan gerek yok zorlanmış dedi kas gevşetici ağrı kesici yazdı 3-4 güne geçer dedi,dediği gibi oldu,şimdi rahatım.

Barfikse bi kere de ısınmadan girip arkakolumu yırtmıştım.Bu spor hanım evlatlarına göre değil valla :D:D 2 hafta evde oturdum ot gibi,siz siz olun ısınmadan barfikse girmeyin.

Sayfayı Paylaş