Barfiks yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve AbrahamLincoln tarafından 5 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. AbrahamLincoln

AbrahamLincoln Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Alanya
    Merhaba arkadaşlar, ben barfiks çekmeye başlamıştım evimiz dubleks arasındaki merdivenlerde barfiks çekiyorum epey yüksekçe kaldırıyorum kendimi vücudum 1 haftada gözle görülür bir şekilde değişti ama benim hiç hoşuma gitmedi bu görüntü, orantılı olarak gelişmemiş şöyle ki;

Sadece maviyle işaretlediğim yerler aşırı derecede şişti, göğüsler önceden de şişikti zaten şimdi iyice öne doğru şişti bende hiç sevmiyorum öyle olduğu zaman, kollarda sadece genişledi özellikle üst kısmın arka tarafı acayip şişti ve sanki kısalmış gibi geldi bana(genişlediği içinde öyle geliyor olabilir tam bilmiyorum) normal dururken kaslı değilde sanki yağlı gibi duruyor. Eller ve kollardaki damarlar eskisi gibi belirgin değil bir anda kayboldu sanki. Arkadaşlar yardım edin nasıl toparlayabilirim. ( Barfiks günlük 6'şar taneden 30-50 arası çekiyordum günlük ve yanında şınav çekiyordum.)

2. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    1haftada vücudun şekil değiştirdi hııı... garipmiş.

3. AbrahamLincoln

AbrahamLincoln Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Alanya
    Evet, hemde gözle görülür şekilde değişti. ( İşim gücüm yok buraya yalan konu açıcak değilim, yardım istiyorum. )

4. sinanqwerty

sinanqwerty Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Adam 1 haftada bulking olmus desene :D 1 haftadan sonuc beklemek motivasyon acisindan sakincali he bide barfiks demirinde pull up wide up tarzi ogrenip cekersen daha etkili olacaktir sirt ve bicepsler icin

5. AbrahamLincoln

AbrahamLincoln Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Alanya
    Yaw ben anlatamıyom mu? ben 1 haftada sonuç beklemiyorum 1 haftada olanları yazdım ve bir tavsiye istedim, daha dikkatli okuyun.

6. Ludendorff

Ludendorff Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    73
    Eller içe dönük çekersen tarif ettiğin bölgeler daha çok etkilenir, chin up.. eller dışa dönük çekersen sırt kısmı biraz daha etkin olacak.. 1 hafta değerlendirme yapılacak bir süre değil.. Beslenme 5 ise antrenman kısmı 1 gelişim hususunda, daha çok yolun var..

7. mehmet67

mehmet67 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Antrenmanin hemen sonrasinda kaslar normal halinden daha buyuk olur.Sen bunu gorup kaslarim gelisti sanmissindir.Vucutta bu kadar kisa surede buyuyen tek bir yer var...

sinanqwerty ve Hasan SUNEAR bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş