Barfiks sorunum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve neverbackdown. tarafından 3 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    merhaba arkadaşlar ve abilerim benim bi sorunum var barfiks demirim var.

Asılıyorum 5-6 barfiksten sonra avuç içlerim çok acıyor nasırlaştılar nerdeyse..tam parmakların başladığı yerler eziliyor
    sorun ne lütfen yardım edermisiniz yoksa barfikse çekemiycem avuc ağrısından :(

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    eldiven niye takmiyorsun?sünger kullanabilirsin hem kaymaz hemde ellerini korur ve heryerde bulabilirsin:)

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Benim evimdeki barfiks koridor barımda sünger yok , eldivensiz kavrayıp rahat barfiks çekilmiyor zorluyor böyle elim acıyor veya kayıyor.Ondan kaynaklıdır eldiven kullan.

4. StoLen

StoLen Üye

Beğenileri:
    161
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    El bandajı kullanabilirsin üzerine ise eldiven.. Süngerde iyidir bizim salonda var barfiks çekerken kullanırım sorun çıkarmıyorum fakat nasir işi bu sporun vazgeçilmezi gibi birşey ya çıkacak ya çıkacak sonradan zaten ellerin alısır .

sthammer bunu beğendi.
  5. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Teşekkür ederim herkese bi eldiven alıcaktım zaten bi ara bakarım.. süngerde işimi görür..

6. sthammer

sthammer Guest

bendeki barfikste sünger olmasına rağmen pek bir etkisi olmadı, crossfitçilerin eldivenlerinden bulunursa daha iyi olabilir, parmakların tamamını kapatan cinsten, biraz kaleci eldivenini andırıyor [​IMG]

ben pek takmıyorum artık eldiven, nasırlar daha bir hoşuma gidiyor açıkçası, avuçlarıma baktığımda bir yaşanmışlık var, nasıl yaşlandıkça alnımız yüzümüz kırışıyor, diğerlerinden bir farkım varmış gibi hissediyorum, yine de eldiven takmakta fayda var :)

YuBingJun bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş