Barfiks programından sonra

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kasılamayanadam tarafından 25 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kasılamayanadam

kasılamayanadam Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Ben daha önceleri her gün barfiks çekerdim günde 50 minimum tek seferde 20 25 felan çekiyordum. Sitede flexor beyin sırt kanat programını buldum barfiks barıyla yapılan bir program dün uyguladım, bugün çok felaket ağrılarım oldu bunlar neden olur acaba yeni başladığımdan mıdır yoksa gelişme olduğundanmı yada kaslarımın çalıştıgınımı gösterir kemiklemi ilgilidir bilgilendirir misiniz rica etsem

2. PointQuard

PointQuard Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yeni başladığından olur , gelişim olduğunu gösterir , kasların çalıştığını gösterir ek olarak ağrılar, yetersiz protein alımından kaynaklanabilir.

3. kasılamayanadam

kasılamayanadam Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam kilom 50 gunluk aldigim protein minimum 80 100 gram ve birde sunu ekleyeyim doktordan kilo almak icin bir oneri aldim nutricia cubitan 200ml içinde 20 gram protein var gunde 2 tane antrenmandan sonra içiyorum ve 3 tanede nutricia fortimel 200ml 12 gram protein her kutuda ve bol lifli bunun yaninda yumurtadan peynirden vbde protein almaya çalışıyorum sizce yeterli olurmu

4. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Aralarda dinlenme günleri bırakabilirin

Sayfayı Paylaş