Barfiks Olayı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve PeRTH tarafından 14 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. PeRTH

PeRTH Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhaba ben 14-15 yasındayım.1.71 boyum ve 48.9 kg kilodayım.Öncelikle bu foruma gelerek baya bi iyi yapmışım.Burdaki beslenme ile ilgili şeyleri görünce hemen uygulamaya başladım ve kendimi geliştirdiğime inanıyorum.Ben protein ağırlıklı beslenirken birde evde kendimce dumbella ön kol çalışması yapıyorum 3x10 ve şınav mekik çekiyorum.Sizce bu çalışmalarıma barfiksi de eklersem kilo aldıktan sonra güzel bi vücuda sahip olabilir miyim ??

Not:Ayrıca bazı günler iki veya üç kaşık protein tozu kullanıyorum ara sıra .

Şimdiden tskler...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:17 ----------

cvp veren ? ??

2. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    yaptığın idmana bakılırsa protein tozu kullanmana gerek yok. bence supplementleri sadece ağır antrenman yapanlar kullanmalı. normal beslenmen yazdığın idmanı karşılamak için yeter. şınav, mekik, barfix, vb. hareketlerle vucudunu disipline edebilirsin ama çok fazla kas kütlesi oluşturamassın.

3. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    O program sadece biraz düzeltir seni.

4. PeRTH

PeRTH Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yorumlarnz icin tskler bende herlde vg ye bslicm ins. basliyincada iyibi vucut yapmayi planliorm ama simdilk dumbell ve sinav,mekik

5. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Hiç gerek yok protein tozu sakın kullanma, doğal beslen bol bol. Çok fazla ağırlık altına girmene de gerek yok mekik, şınav, barfiks ve bazı dumbell hareketlerini yapabilirsin. Yaşın geldiğinde çok iyi bir altyapı oluşturmuş olursun.

6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    yerınde olsam asla bu yaşta bodye başlamam kendıne yazık edersın boyun bırak uzasın spor sıtıyorsan kıck boxa yazıl kıck box googlede aratırsan faydalarını kendın kuyunca heveslenırsın tum vucutu calıstırıyor kıck box ve duzeltıyor vucutu ve plaj vucudu gıbı hoş bı vucut yapıyor hafıfmkaslı yağsız vucut 17 18 yasına kadar kıck box la fılan ugras sonra body yap sımdı baslasan boyun uzaması durucaktır buyuk ıhtımal veya yavaslar.

7. PeRTH

PeRTH Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci

cabarov benş gerçekten bu sözlerinle korkuttun boy uzamasını engeller die bende araştırma yaptım ve bu linkte flexor hocamız bahsetmiş ilgilenen arkadaşlar buraya bakabilirler...
    https://www.bodyforumtr.com/antreman/bodyye-erken-yasta-baslayanlar-icin-program-a165.html

burda yazıyo nasıl yapılması gerektiği...

8. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Ben kickox a gidiyorum antrenman sonu mekik şınav yapıyoruz. Bu hareketlerin boy uzamasına olumsuz etkisi olur mu ?

9. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    asla olmaz kendı vucut agırlıgınla yapıyorsun ve dagıtıyorsun kıloyu vucuduna onları yapın yararlıdır zaten kıckboxun olmassa olmazlarındandır mekık sınav salonda tek elle cektırıyor hoca ızlıyorum bende suan body yapıyorum yaza dogru kıxboxa gecıcem o zaman şık duruyor vucut:D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:52 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:48 ----------

arakdaşım dıyorum benım onerım dovus sporudur hem vucut yaparsın estetık olur şişmezsin hemde okulda sokakta bırı laf ederse dersini verırsın sımdılık kıckboxa gıt bı dene yasına rttıktan sora gıdersen bodye hemde ıp atlamak boy uzamasına belkı faydası vardır tam bılmıyorum ama olabılır harıka spor kıkbox salonda var bazılarının vucudu bodycılere bın basıyor o kadar guzel gorunuslerı var.

ben salonda bodye yazılınca hocam demıstıkı genelde hep bodyle baslıyorlar ama sonra kendılerını dovus sporlarında buluyorlar dıyor haklı bende kıck boxa yazılcam yaza dogr.

kıckbox hocamın vucudu yemın ederım oyle guzelkı 25 senelık hoca yası cok ama cok genc duruyor vucududa o kadar guzel.

10. PeRTH

PeRTH Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Artık bilemicem :) Doğru diyorsun cabarov benim yiğenim gitmişti kız daha 7 ye fln giderken omuzları gelişmişti.Ama kickbox bana kilo aldırmaz gibi geliyo.Bodye kilo almak için gidiyorum yardımcı olur diyorlar body.O yüzden tercih ettim

Sayfayı Paylaş