Barfiks hakkında ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve yiğit1357 tarafından 10 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar eve kapıya takılan barfiks barından aldım eskiden 1 2 zor yaparken şimdi rahatlıkla 4 5 yapıyorum 2 3 gün oldu alalı sizce barfiksin ne gibi yararları ola bilir birde sormak istediğim bir soru potansiyeli olan birinin boyunun uzamasına yardımcı olurmu ?

2. dmr

dmr Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    -
    Yer:
    Ankara
    Boy uzaması konusunda zaten 16 yaşında olduğun için genetiğinde boy uzaması için müsaitse boy atmanı hızlandırır. Kassal gelişim için diyorsan bunun birsürü seçeneği var, örneğin düz ters tutuş ve geniş dar açı gibi. Ama en güzel gelişim bence ters tutuş ve geniş açı ile çekilen barfiksle olur.

Son düzenleme: 10 Temmuz 2012
  3. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Yaş 17 nin içindeyim ağustosta biticek zaten boydan bi sıkıntım yok 1.85 boyum var şuan abim 1.93 baba da 1.90 sadece merak ettim boy uzamasına yardımcı oluyormu diye teşekkür ederim cevaplar için

4. dmr

dmr Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    -
    Yer:
    Ankara
    Hmm. Arkadaşım o zaman ilk olarak forumda gözüken yaşını değiştir ve dahada uzamaya çalışma bence :D

5. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    orda yazan yaşım 17 tam anlamıyla doldurmadığım için :D yok biraz daha uzasa iyi olur aslında neyse bakalım kısmet :D

6. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    ** barfiks , eğer her gün belli dakikalarda serbest salınımda ,çekmedenayaklarını sallandırır durursan ve iyi dengeli beslenirsen boy uzatma konusnda 1-2 santim faydası olur desek pek yalan söylememiş oluruz...

**barfiks çekmek ise "kas gelişiminde faydalı olur...ancak , salt barfiks çekmek "omuzların düşük gözükmesine " sebep olabilir...yanında , "yay açma hareketleri de " koymak faydalı olur...)

Sayfayı Paylaş