barfiks demirine ayagımla nasıl asılırm hangi barfiks barını almalıyım yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Cristiano Ronaldo tarafından 19 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    beyler soru sormayınız lütfen yardımcı olacak varsa yardım etsin allah rızası için barfiks demiri barı alacağım aa ayağımla nasl asılırım ter donup ayağımı oraya koysam bile tam tutunamama ihtimalim var na gore nasıl bir barfiks barı almalıym para boşuna gitmesin evet aradaslar lütfen 1 2 güne almaya gitmem zorunlu lütfen yardımcı olurmuşuz. teşekkrler

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    bu asılma işi çokssakat
    ölme ihtimalin bile var bengeçenhafta çokgüvendiğimbarfiks demiriyle barfiks çekerken ne olduğunu anlamadan kendimi yerde barfiks demirinide kafamda buldum
    kafam hala şiş
    yaniçok sağlam birşekilde monte şart

3. Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Monte ederiz admin kardes eyw saolasin

Baska onerisi bilgisi olan varsa paylasabilir mi?

4. psyzeer

psyzeer Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    walla en güzeli kendin yapacan
    piyasada satılan modeller dandik geliyo bana biraz
    alacan 2 tane u flanş karaköyden
    gidip onları monte edecen koridora yuksek biyere
    flanşların ebatına uygun çelik doğalgaz borusu kestirecen kalın etli
    flanşların tekine 4er vida duvarı delecen dübelleri deliklere sokacan 12lik kalın vidayla flanşları tutturacan çelik boruyuda flanşlara oturttunmu
    valla bu kadar büyük konuşuyom 500 kiloyu taşır tabi duvarın çürük değilse ki, 12lik vida ve 4 delik kullandınmı cürük olsada tınlamaz
    yada bi model var 150-200 lira arası duvara monteli cok profesyonel bişi ondan alacan oda vidayla tutturmalı 8 vida toplam ama ayakla asılmak pek rahat olmuyo tahminim

5. psyzeer

psyzeer Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    sen o mesajı yazalı baya olmuş geç farkettim bilmiom napmışsındır kafayı gözü yarmadıysan iyi
    ben kendimede bu sıralar paralel bar yapıcam ayaktanta rahat asılabilmek için
    çok daha teknik bişi olcak kauçuklu mauçuklu biraz malzeme araştırması yaptım hatta piyasaya bile sürebilirm..hmmm bi düşünim

6. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Kapı barfiksi aldım yaklaşım 1.5 yıldır kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok öneririm ama dediğin hareketi hiç yapmadım o yüzden o açıdan ne olur bilemem bu arada amacın karın vs çalışmakmı esnetmek mi

7. Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    hocam ben yaptırdım ozel 100 kilo bile kaldırır ama ayagımdan asılamıyorum hocam nolurusnuz bi el atın nasıl ayagımıdan asılırım ? biraz yardımcı olurmusnuz nolur aylardır bulamadım nasıl asılacam ?
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Ekim 2014 ---
    hocam benim boy 175 176 20 yasında adam asılıp spor salonun 3 ay asılıp l arginin almıs ve 5 cm uzamıs banada 3 4 cm daha lazım oyuzden 2sinide yapacagım

hocam ben yaptırdım ozel 100 kilo bile kaldırır ama ayagımdan asılamıyorum hocam nolurusnuz bi el atın nasıl ayagımıdan asılırım ? biraz yardımcı olurmusnuz nolur aylardır bulamadım nasıl asılacam ?

8. psyzeer

psyzeer Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    18

bu şekil oluyo tam olarak, aynı bardan bi tane daha koy yanına sıkıntı çıkmasın
    elden asılırken ayaklara, ayaktan asılırken ellere agırlık alırsan dahada verim alırsın
    yalnız 100 kilo cekecek bi bar pek saglıklı degildir benden demesi, ayakları gerdinmi barlarda onlar zamanla esneyecek saglam vidalamak desteklemek lazım

9. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Duvara guvenip sakin denemeyin
    Duvar kirilgandir sert bile olsa dagilma riski var
    Evde kesinlikle denemeyin
    Olme veya boyun kirilmasi felc kalma ihtimali cok yuksek

10. psyzeer

psyzeer Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    haklısınız.. benim meslek bu zaten, duvar içindeki tuglayı delip tahta dübeller eşliğinde 3-4er tane uzun çelik vida atmalı, sıvanın içinde kalıcak kısa vida kopar gider valla pekmezide akıtırız.. yapan kişinin maharetine kalmış artık orası, usta eli değmeli bence.. başka amaç için yapmıştık daha önce gayet saglıklı oluyor.. fikir vermeseydim keşke şimdi bişi olur zan altında kalırız.. arkadaşım sen söyledigimi unut ben akıl hastasıyım bakırköyden kaçtım sallıyom

11. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Dünyanın en sağlam barfiks demirini yapsalar ona güvenip öyle durmam en basitinden ayağına kramp girdi sonun ölüm ya da felç böyle şeylere gerek yok :D düz barfiksinizi çekin gitsin ya

Balboa7 bunu beğendi.
  12. jandersunstar

jandersunstar Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kırıkkale
    bencede denememelisin allah korusun bir sakatlik cikar sonra

13. psyzeer

psyzeer Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    ayaktan asılmanın amacı bacak kemiklerini açmak, ayaklara agırlık alıp asıldınmı fazlasıyla aynı etkiyi verir emin ol.. omurgadaki omurlar dahil ayak kemikleride açılmış olur boyuda uzatırsın, ayriyetten bi kaç basit hareket daha var onlarıda öneririm.. bi arıza cıkmasın harbiden onu düşünüom moderatörün mesajından beri, masrafta etmemiş olursun.. vazgeç sen o işten bi iş gelcek başına kızlar bakmaz sonra

14. psyzeer

psyzeer Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    sayın moderatör
    bişi sorucaktım, bu sitede yumurta akını kullanan çok kişi vardır ve sarıları muhtemelen çöpe gidiyordur
    benim kedi yumurtayı severdi geçenlerdede sarısını yiyeceklermi diyerekten bi kaba koyup sokağa bıraktım götürmüşler hepsini
    sokaklar aç kedilerle dolu devamlı ölüp gidiyorlar yazık. sarısını kullanmayan arkadaşlar bunları kedilerle paylaşabilir hem bizde bi şekilde yardımda bulunmuş oluruz
    bunun benimle ne alakası var diyebilirsiniz, biyere yazsam okunurmu okunmazmı meçhul, konu açsam yetkim varmı yokmu görülürmü görülmezmi oda meçhul
    acaba bu konuda bi paylaşım yapmanız mümkünmüdür? sitenin nerdeyse hepsi sizi takip ediyordur muhakkak
    yapmak istemezseniz saygı duyarım, mecburiyetinizde yok zaten
    sonuçta hayvanların var oluş amacı insanlarla alakalıdır sahip çıkmak gerek elimizden geldigince , bi fırsat iyilik yapmış oluruz zavallılara.. bunun geri dönüşüde olur, iyilik yap iyilik bul demişler doga mutlaka ödüllendirecektir ona sahip çıkanları

Murat-18 bunu beğendi.
  15. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Konu acabilirsin eger acamiyorsan ben acarim bana bildirmen yeterli cok faydali olur
    Tabi benzer konu yoksa

Son düzenleme: 19 Ekim 2014
    psyzeer bunu beğendi.
  16. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    https://www.bodyforumtr.com/index.php?threads/98226/

psyzeer ve boksbody bunu beğendi.
  17. psyzeer

psyzeer Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    çok saolun biraz araştırmıştım çıkmamıştı karşıma
    teşekkür teşekkür teşekkür

egemennn bunu beğendi.
  18. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Kardeşim gravity boots alacaksın bir tane takacaksın asılacaksın bu kadar basit

19. Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    kardesim banada o lazım maykıl jordın 19 yasında ünvietsite takımına seçilelemis boyu 180cm diye o yaz 3 ay içinde 10 cm uzamıski kendini barfiksten asmıs ayagından gunde 1.30 saat benimde boy 175 yas 17 5 cm daha lazım adam ama sonrada 19 cm uzamıs tabi asıla asıla

senin attıgın videodaki gibi mi yapayım oyle etkisi olur mu kardesim ?

20. psyzeer

psyzeer Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    ayaga agırlık al ellerden asıl.. ikili etki aynı hareketle hem ayaklar açılır hemde omurgadaki omurlar. o hareket tek başına yapılacak cinsten diil pişman oldum zaten gösterdigime. barfiks demirini saglamlaştır bu teknigi kullan, mesaj attıgım siteleride bi incele sadece asılmakla olmaz beslenmeyede dikkat etmeli, kişiden kişiye fark etsede 22-23e kadar sürebilir gelişim

Sayfayı Paylaş