barfiks demirinde daha fazla asılı kalabilmek için yöntem.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve yasoing tarafından 10 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. yasoing

yasoing Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar amacım boy uzatmak olsun barfiks i her anlamda abs için direk pull up için kullanmak olsun, nasıl daha fazla asılı kalabilirim?
    kenmdimden eminim bayağı asılı kalabiliyorum ancak bir ip veya destekleyici ile kendimi bağlasam?
    kollarımı bağlayıp kendimi serbest bıraksam saçmamı olur? çünkü ne kadar fazla asılırsam o kadar gerinirim mantıken böyle geliyor bana.
    ne yapabilirim? kol tutucu bir bant görmüştüm

gördüğüm şey ise bu [​IMG]

2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    1.870
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    kavrama gücüyle alakalı bir şey bu yani önkollar ile. bir kaya tırmanışçısı sabaha kadar asılı kalır mesela. :)

3. yasoing

yasoing Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    peki asılı kalma süremizi böyle güç harcayayarak değilde bağlayarak arttırsak. boy uzaması veya gerinmeye etkisi olur mu yine?

4. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    1.870
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    boy uzamasıyla asılmanın bir alakası yok malesef , sen o şekilde kanatlarını esnetiyorsun sadece. kası esnetmeyle boy uzamasının alakası yok , olsaydı jimnastikçiler en uzun insanlar olurlardı.

5. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    63
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    boy uzatmak icin mi soruyorsun, barfiks icin mi?
    boy icin soruyorsan bosuna yorulmayalim.
    barfiks icin soruyorsan tutunma gucunu artiran teknikler var.

6. yüzmeylçn

yüzmeylçn Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Bantla asılarak nasıl kuvvetlenmeyi düşünüyorsun? O bant zaten kolunu kullanma diye var

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    277
    Ödül Puanları:
    63
    Eskiden ben de boyu uzatabileceğini düşünüyordum kısmen ama şimdilik diyeceğim tek şey

Pink Zeppelin bunu beğendi.
  8. yasoing

yasoing Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    boy uzatma manasında diyorum ve arkadaşlar asılmak boy uzatıyor bizzat kendim şahidim.
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Ağustos 2016 ---
    YA ARKADAŞLAR Türkiye olarak hala şu konuyu anlamıyorsunuz. jimnastikçiler zaten uzun belki en uzun insanlar değil ama asıldıkları için maxiumum boya eriştiler. adam 1.75 ise jimnastik ile belki 1.80 belki 1.85 e ulaştı. olay bu gelişmeme yardımcı olsun amacıyla. yoksa durup dururken 2 metre olacak değilim ya.

9. yüzmeylçn

yüzmeylçn Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Uzun boylu basketbolcular, yüzücüler, jimnastikçiler başarılı olduğu için bu sporların boy uzatacağını sanıyorsun ama genetiğini değiştiemezsin. Madem önceden yaptın niye soruyorsun kardeşim

Pink Zeppelin bunu beğendi.
  10. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    1.870
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    artistik jimnastikçiler uzun değil ki nerden uyduruyorsun bunları ? :D sen şimdi haltercileri de halter yaptıkları için kısa sanıyordursun. 56 kg sikletindeki adam 190 mı olacaktı mesela :) :) bu işlerin boyla alakası yok , düzgün beslen , stresten uzak dur ne kadar uzama potansiyelin varsa o kadar uzarsın.

abseto bunu beğendi.
  11. yasoing

yasoing Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    şunu kesinlikle anlamalı bu millet. genetiği değiştirmiyorum. şimdi 14 yaşındaki çocuk boyumu nasıl uzatabilirim dediğinde genetiğini değiştiremezsin mi diyeceksiniz? %90 genetiğe bağlı ise geriye yine bir kaç cm kalıyor beslenme ve egzersize bağlı. ben hiçbirşey yapmadan beslenmeden 1.80 olacaksam belkide bunu egzersiz ve beslenmeyle destekleyip 1.85 olabilirim anlatmaya çalıştıgım şey bu. türkiyede bazı saçma inanışlar var mesala 2gr glutaminin büyüme hormonunu arttırabileceği yönde araştırmalar var. ama bunu ya kabullenmiyorlar yada bilmiyorlar

12. yüzmeylçn

yüzmeylçn Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum genetiğini 5 cm değiştiemezsin bundan emin ol 6 yıl yüzdüm boyun 1.75
    15 yaşımdan sonra hiç uzamadım, madem anlamıyoruz çok biliyorsun işin ne burada. Şöyle bir şey var kesinlikle eğer böyle kafana takmaya devam edersen uzayacağın yok
    Bilmeden glutamine falan yok öyle diyorlar diye sallama, sana diyoruz ki takma kafana olduğu kadar uzarsın
    Messi profesyonel yardımla 5 yılda az buçuk uzadı. İlla benim genetiğim ne diyorsan doktora gidersin ortopedi kliniğine kemik açıklığına, eklem esnekliğine Vs bakılır söyler sana uzayıp uzayamayacağını soru sormaya gelip istediğin cevabı alamayınca atıp tutarak sorun çözemezsin

13. yasoing

yasoing Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kardeşim kusura bakmayında siliyorum zaten hesabı, birde buraya sorayım demiştim internet üzerinden yabancı doktorların siteleri telefonları var ingilizcem olduğu için onlarlada chat telefon yardımıyla konuştum.
    şahsen ben faydalarını gördüm. glutamininde vücuttaki dogal HGH yi arttırdığına dair sağlam kaynaklar var.

buradaki doktorlar (istanbul hariç) bir boktan çakmıyorlar. devlet kademeleride öyle

messi için ise messi gelişmesini bitirmiş yaşlı başlı adam. ben 18 yaşındayım ve uzamaya devam ediyorum
    geçen sene ortapedi 1 cm uzarsın demişti 3 cm uzadım bilmiyorum artık neye inanmam gerektiğini doğruda olsa olmasada elimden geleni yapacağım sagol sende cevapların için

Sayfayı Paylaş