Barfiks üçgen vücut yapar mı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve gorkemaksy1 tarafından 8 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gorkemaksy1

gorkemaksy1 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Barfiks üçgen vücut yapar mı ?

2. Ludendorff

Ludendorff Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    HomeGym
    Barfiks sırt kaslarının gelişimi için muazzam bir harekettir ve üçgen diye tabir edilen görüntü için lat kısmı önem arz ediyor, bunun için de omuz genişliğinden biraz daha geniş tutuş barfiks ideal, omuz genişliği ve daha dar tutuslarda ise yukarı aşağı doğrultusunda sırt kasları gelişir; middle back diye tabir edilen bölge. Yine onkol ve biseps kasları da devrededir, çok eklemli faydalı bir egzersiz kısaca. Göğüse doğru çekilen barfiksin türleri içinde en etkilisi olduğunu okumuştum bir yerde, tavsiye edilir.

3. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    43
    Tek basina yetersizdir..ucgen gorunumu saglayan omuz kanat bel kalinliginim oranidir...kanatla beli halletsen omuzlar olmayinca yine simetri bozulucaktir...tabi kalca ve bacaklarda simetri icin onemlidir..x isareti ucgen vucudu temsil eder..x in ust kismi omuzlari dar kismi beli onunda alti kalca ve bacaklar..kisacasi omuz ve kalca esit olmali bel ince...bunlarda barfiksle tek basina zor

INymphetamine ve Balboa7 bunu beğendi.
  4. gorkemaksy1

gorkemaksy1 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Sağol yorum için. Birde bişi sormak istiyorum belim ince zaten yağ falan yok. Olabileceği en ince halde şuan. Ama vücut tipim (hani bi resimde 3tip vücut vardı benim ortadaki işte ) ortada olan. Bu vücuda üçgen olmazmı ?

5. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    43
    Olurda barfiksle olmaz..omuzlari nasil gebisleticeksin keza kalca bacaklar..ve hepsini gectim belli bir zamandan sonra barfikste yetmicek daha fazla agirlik basman gerekicek

6. Ludendorff

Ludendorff Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    HomeGym
    ksy1, post: 939973, member: 136233"]Sağol yorum için. Birde bişi sormak istiyorum belim ince zaten yağ falan yok. Olabileceği en ince halde şuan. Ama vücut tipim (hani bi resimde 3tip vücut vardı benim ortadaki işte ) ortada olan. Bu vücuda üçgen olmazmı ?[/quote]

Protein ağırlıklı beslenip düzenli egzersiz yaptığın sürece vücut tipi çok da önem arz etmiyor. Vücut ağırlığı ile yapılan egzersizleri de küçümsememek lazım. Aletli yapılan egzersizler kadar kütle kazanılmasa da ilk zamanlar bir miktar kütle kazanımı ve özellikle şekillenme olacaktır. Street Workout yapanları örnek olarak gösterebiliriz, ana fikir başlamak.

Sayfayı Paylaş