Barfik ağrilari dayanilmaz oluyor

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sisilik tarafından 5 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sisilik

sisilik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar https://www.google.com.tr/imgres?im...EdUNfkMofmtQaHsIHYAg&ved=0CGkQ9QEwAw&dur=1448 linkteki kapı barfiksini aldım.2 gündür barfiks çekmeye başladım.Aşırı derecede ağrı ve kasılma oluyor.Kollarımı açamıyorum barfiks çektikten sonra.Şınav Mekik Ters mekik çekme konusunda sıkıntım yok.Ama ilk defa barfikse başladım.Bu acılar hamlık acısımı?

1996 1 ocak doğumluyum
    kilom 52
    boyum 1.70

Ha bi sorum daha olacak.Vücut geliştirmeye erken mi başladım?Yani barfiks in boya etki edip etmediğini bilmiyorum.Bu konuda çekimserim.Bana yardımcı olursanız sevinirim.

2. sefababa19

sefababa19 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bunlar hamlıktan dolayı. 1 hafta duzenlı çalış hissetmessin bile .vede bi tavsiye git gide cektıgın sayının ustune ek yap. 10 cektiysen ertesi gun 14 çekmeye çalış bu taktikle çıtanı yukseltirsin

3. sisilik

sisilik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki barfiksin boyla bir ilgisi varmı bu konu hakkında bilginiz varmı?

4. sefababa19

sefababa19 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    tutman , asılman, zıplaman bunlar farklı farklı yerleri çalıştırır.
    mesela tutuş mesafenın farkını açarsan kanatlarının çalıştığını hissedersin.
    ön kol ve sırtda gelışır ayrıca. bacaklarını içe doğru çekmene ve kendini kasmana bağlı karın kasınıda geliştirebilirsin. isteğin doğrultusunda artık .
    boy ile olan alakasına gelince uzatır diye duydum mantıklı geliyor ama pek bi faydası olacağını sanmıyorum :)

5. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Erken başlamadın ama sana tavsiyem 1 sene bu şekilde devam etmen yani vücut ağırlığınla çalışmanı öneririm.Ağrıların olması normaldir.Barfiks omurgayı esnettiği için boy uzamasına katkı sağlayabilir.

Danny Boy bunu beğendi.
  6. sisilik

sisilik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevaplar için teşekkür ederim.Herkese iyi günler

Sayfayı Paylaş