Bar kardeşler örnek alalim biz neden onlar gibi olamayalimki?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Panoraya tarafından 22 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 29 üye.
  1. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    bar brotherslarin beslenmesi hakkinda bilgisi olan varmi? Konu icin ise Turkler zaten azmederse herseyi basarir hareketlerin geneli guzel ve sevindirici ama sakatlik riski tasiyanlarda var diger uyelerin dedigi gibi hic yapmamaktan iyidir diyelim :D

2. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    3 sene önce kurulan bar brothers dcnin kurucusu lazar novovicle geçen sene bir süre konuşmuştuk daha sonra tartışmamız oldu birdaha da konuşmadık o ayrı mesele bana anlattıklarını yazayım,

Bana steroid, supplement dahi kullanmadığını söyledi(inandırıcı değil tabiki) video klibi çekimi başlamadan 1 hafta önce glikojeni boşaltıp sodyumuda düşürüyorlar çekim gününde carb load yapılıyor hatlarda dolgun ve damarlı görünüyor. Onun dışında sen nasıl besleniyorsan bende öyle besleniyorum dedi. İyi birisi ama adamdaki ego kevin lavronede bile yoktur eminim.

Son düzenleme: 21 Aralık 2012
    simitci88 bunu beğendi.
  3. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    aslinda ben supplement kullanmadiklarina inanmak istiyorum dedigin gibi hatlar cok belirgin birde before after var onda barfiks cekerken dusuyolar falan sadece ona inanmadim simdiki halleriyle bilerek dusuyolar diye dusundum cunku giyinikler ve kamera net degil soylediklerin icinde sagol

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Herkes mantık dışı hareket demiş Street Workout yapan bütün gruplar mantık dışı yapıyorda siz mi haklısınız? :D bence yanlış düşünüyorsunuz madbarz.com girerseniz bir çok bu konuda grup var çoğuda bu tarz çalışıyor belkide siz onların çalışma tarzını fazla yanlış yargılıyorsunuz.

Sayfayı Paylaş