Bar kaldırırken bileklerdeki ağrı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Axe tarafından 11 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Axe

Axe Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar 2 haftadır bar kaldırırken bileğim ağrıyor ama eklem yerim değil bilek kaslarının olduğu yer bar kaldırırken çok ağrımıyor ama bitiminde yere indirirken çok ağrıyor şimdilik ağrıyan yere kas gevşetici ağrı kesici bir krem ile masaj yapıyorum ve sarıyorum bar ile artık hafif ağırlıklamı çalışmalıyım düzelene kadar ?

2. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Bileginizi incitmis olabilirsiniz. Bir rontgen cektirebilirsiniz.

Yada iyice isinmiyorsunuzdur, tutuslariniz yanlistir ve bilege cok yuk biniyordur.

Beence bileginizi dinlendirin.

3. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    ayni agrilar bende de vardi, ozellikle dumbell bench presse gecince basladi , acayip bir kasilma agri oluyordu , ben uzerine gittim, 3-4 hafta kadar agridi, ve su anda agri kalmadi, sanirim guclendiler.ama mutlaka emin ol, eklemdemi agrei yoksa kastami.benimki kasta idi.

4. Axe

Axe Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    krem ile masaj yaparken ağrıyan yeri tam olarak keşif etmeye çalıştım bileğimdeki kasta değil kemikte bi ağrı var

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:33 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:25 ----------

6Aydır yapıyorum bu sporu tutuşu düzgün yaptığımı gayet iyi biliyorum ve spordan önce 3 dk bisiklet şınav max. barfiks max. ve Streching (esnetme-açma-germe) bunlarıda yapıyorum sanırım ağır giriyorum ondan olabilir mi ?

5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    önemli değildir
    Bence fazla yüklenme zamanla geçer
    İlla çalışacaksanda ağır girmeden dene
    Ama önce doktora görünKi rahat edesin

6. wafwaf

wafwaf Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    Dostum o ağrı normaldir her yeni sporcunun başına gelir:)
    Öncelikle ağrının sebebi Bileklerinin güçsüz olması ve barla calışırken eğer barı çok sıkarsan böle bi sorunla karşılaşabilirsin bende bi çok kere aynı sorunla karşılaştım
    Öncelikle tavsiyem 1 hafta dinlendir bileğini daha sonrada barl curl çalıştığında düz bar değilde Z barla çalış ve barl kalın olsun bi süre bileğini güçlendirene kadar tavsiye 1-2 ay bu şekilde çalış.
    geçmiş olsun

7. Axe

Axe Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Açıkçası programımın dışına çıkmayı istemiyorum düz hacim için düz bar ile çalışıyorum ama şimdilik bir kaç hafta Z bar ile devam edeyim masaj ve kremle düzeli bi şekilde devam edersem düzelir umarım

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:23 ----------

Bu arada bileklerimde ince onuda belirteyim 36.5 cm kol olmasına rağmen bileğim çok ince duruyor bakılınca bilek hareketleriyle güçlendirmelimiyim bilek egzersizleri yaparak ?

8. Message

Message Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Bilekte kas var mı ki ?

9. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    ayni agri bendede vardi dostum,agirligi kaldiriyosun tam set bittikten sonra ellerini bar dan birakirken agiriyor dimi?
    benimde su an agiriyor sanirim ne zaman agirliklar artsa o zaman basliyor,cok fazla kilo yukleme derim agirmasini istemesen

10. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    dirsekten bileğe olan kısımdaki kaslar işte

Merak etme bendede vardı hatta kırılacak gibi olur sızlardı ama geçer güçleniyor kasların işte

11. Axe

Axe Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Evet ağrı aynen böyle şimdilik daha hafif çalışim düzelir kısa sürede umarım

Sayfayı Paylaş