Bar Brothers

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve IEB tarafından 5 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. Zer0

Zer0 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Bu adamların antreman programı var youtubeda.5 farklı şekilde şınav var belki daha fazla 15 tekrardan hepsi ve bunları 4-8 set arası yapın diyor.Karın çalışması için de öyle 4-8 set 6-7 hareket.Bu overtrain yapmaz mı fazla değil mi ? Bana çok saçma geldi de.

2. yunuscan

yunuscan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    sana saçma gelebilir ama sonuç veriyo yani işte karşınızda videolar

3. PsikoTR96

PsikoTR96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    çok zor bi program ama başlamak istedim de

4. bhcaylak

bhcaylak Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    https://www.youtube.com/watch?v=5n3mbzcRHj8 program bu isteyen arkadaşlar için.

Saçma olduğugörüşünü gelince saçma gelmesine bir şey demiyorum kişisel görüşün beni ilgilendirmez. Amabu tarz antrenman içinde olan biri olarak söylemem gerekirse ''over train'' ile hiç bir alakası yok. Bir izle bu insanları tekrar , sence kasları gerçekten de seviyenin üzerinde bir gelişmişlikte degil mi ? ben bunu görüpte bu spora başladım . Anatomik boyutunu bilmemekle beraber ne yapıyor iseler yapıyorlar ve bunu doğru yapıyorlar ki hepsi şu an çok iyi görünümde ve güçlerinin doruk noktasındalar neredeyse. Amacı kas kütlesini büyük ölçüde arttırmak isteyen bir insan için dogru bir yöntem midir bilmiyorum ancak amacı güçlü olmak ve iyi görünmek isteyen insanlar için tamolarak bir sistem oldugunu düşünüyorum. overtraining konusuna dönersek , gögüsü haftada bir kere çalışıyorum ve bir tam şınav çekemeyecek hale gelene kadar da antrenman bitmiyor . Yapılan o farklı açılarla şınavlar hareketler vs bunu zaten sağlıyor bence

ads1940 bunu beğendi.
  5. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    yazacağım şeyi kimse yanlış anlamasın ama bence spor salonlarına gidipte sadece ağırlıkların altında kas şişiren adamlar ne kondüsyon yapabiliyorlar ne başka birşey yani sadece şişik kas ve görünüm. çok basit örnek vermek gerekirse spor salonunda çalışan kolu benim kolumun abartısız 2.5 katı olan bir arkadaşım benim çektiğim şınavın barfiksin yarısının yanına yaklaşamadı. yani dışardan bakınca kaslı olan daha iyi çeker diye düşünüyorlar ama tam tersi.her hareketi vücut ağırlığı ile yaptıklarından belki salonlarda çalışanlar kadar şişik durmayabilirler ama her şekilde daha fit ve define bir görüntüleri var.ayrıca heryerde gördüğüm vücut ağırlığı ile bir yere kadar lafını söyleyenlerin hepsininde bu adamları görmesini isterim.adamlar vücut ağırlığıyla gelinebilecek en iyi noktaya gelmişler zaten daha fazla şişmek estetik durmaz.

6. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Vücutlarının çok esnek olduğu tüm kaslarının yeterince açık olduğu bir gerçek , aslında bu bi nevi definasyondur yani hiç ağırlığın altına girmeyen bi dansçı misali onlarında vücutları acayip sıkıdır.
    Ama tabiki set halinde 8-10 tekrar girmeden , elllerine ağırlık almadan abartılı olmasada hacimli vücutları olması gerçekten imrendiriyor insanı.

7. Junichi

Junichi Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18

Tam olarak program olayını anlıyamadım video da ben.. Yani Haftalık olarak
    Şimdi Haftada 3-4 gün çalışın yazmış videonun sonunda ama atıyorum 1 gün boyunca bu videonun tamamını mı yapıcaz ? sonra 1 gün dinlenip tekrar aynı hareketler ? Karın,şınav,barfiksler vs ? Öyle olursa aynı kas grubunu haftada 4 kez çalıştırmış oluruz ?

8. Poseidon.

Poseidon. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Adamlara gerçekten helal olsunda, Amerikada hemen hemen her parkta bar standlarını görebilirsiniz. Ama Tütkiyede malesef yok denecek kadar az. Bir Ankaralı olarak parklarda nerde gereksiz saçma sapan alet var sağolsun belediyeler doldurmuşlar parklara , nolur sanki bi tanede bar koysanız. Türkiyede bar vardıda bizm, vücut yapmadık??

Sayfayı Paylaş