Bar brothers define

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bhcaylak tarafından 12 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bhcaylak

bhcaylak Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar öncelikle . Benim şu aralar kafamı kurcalayın bir şey var . Bar brothersı biliyorsunuzdur. Veyaherhqngi bir bar atletini , bu insanların vücut hatlarını yılın her zamanı bellidir karın kasları enküçük ayrıntısına kadar parçalı ve görünürsün. Yani tüm zamanlar define haldeler gibi , merak ettiğim nokta bu insanlar sürekli definisyon diyeti mi yapıyor ? Ben de onlar gibi bar ile antrenman yapıyorum idolüm çoğu bar atletinin vücudu gibi ve parçalı görünüm için definisyon diyeti yapmaya başladım ancak takdir edersiniz ki bütün bir yıl definisyon diyeti sağlıklı değildir pek . Sizce bu insanların bu görünümü fazla çalışmaları mı siz ne dersiniz ? Nasıl bir yol izlemeliyim sizce ?

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Onlar yeni bir çalışma stili ile ortaya çıktılar , definisyon diyeti uygulasalar dahi onlar suplement kesinlikle kullanıyordur bence , ayrıca definisyon diyetlerinde karboyu 0lamadığın sürece pek bir problem olmuyor yani karbonhidratda alarak ilerliyebilirsin o diyetlerde başka bir problemde olmaz.Ama onların gibi vücud için onların antremanlarına başlaman gerek , facede barbrothers sayfasında 1 yılda o çalışma yapan bir çocuğun videosu var mesela çocuk 18 yaşında heralde 19 yaşında değişior başta 5 barfiks çekebiliyor sonrası baya bi değişim ama onlar nasıl başarıyor bilmiyorum ama antremanlarını kesitlerini felan vermiş o çocuğun zorlu günler geçiriyor biraz ama hedefine ulaşıyor.Belki çalışma stillerinden kaynaklı olabilir ama en son cümlendeki gibi fazla çalışma değil farklı bir kasları uyarma yapıyorlar...Onların programları galiba face sayfasında nette felan paylaşılıyor onları uygulamaya ama hafif şekliyle başlaman gerek , bu konuda türklerdende video çekenler olmuş istanbulda bir parkta çalışıyorlar 12 kişi felan onlarla iletişime geçebilirsin yardım konusunda , ama hannibal for king kadar defineli biri görmedim bu işi yapan onun gibi olmak zordur diye düşünüyorum.

3. bhcaylak

bhcaylak Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Anladım , definisyon ile 1 yıl geçmezi şöyle değiştireyim o zaman ben karbonhidratı zaten 0 lamadım ancak hala geçirebileceğimi sanmıyorum bu kadar katı bir diyet ile bir yılı :D 2 aydır falan ben de bar ile çalışıyorum zaten şu an 20 den birkaç tane fazla geniş tutuş enseye barfiks biceps için barfiks dips 1 tane muscle up falan yapabiliyorum en başta 6 tane çekebilmiştim en fazla gerçekten çok aşırı hızlı bir gelişme sağladığı ve sıkılaştırdığı kesin bu antrenman tarzının ben kendi vücudumda bile hissedebiliyorum bunu ancak yine de karın bölgesinde ki yağların o kadar 0 a inmesi falan diyet ile ilgili de düşündürüyor beni , yani nasıl bir diyet yapmalıyım sizce ne bulk ne definisyon diyeti yapmak istemiyorum ikisi de ağır geliyor yalnızca 72 kilo olan kilomda sabit kalmak ve yağları yakmak istiyorum bir çok farklı diyet düşündüm en sonunda definisyona karar verdim ancak 1 haftada bile ilk kardiyodan sonra gerçekten bir kilo kaybı yaşadım. Bu kilomu sabit tutmak için nasıl bir yol izlemeliyim yani bu diyetin de bir adı var mmıdır adını bir öğrensem araştıracagım da adını bile bilmiyorum ki :D Bu arada bütün hepsi ısrarla supplement kesinlikle kullanmadıklarını söylüyorlar roportajlarında da ama bilmiyorum tabiii ne kadar doğruu

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Vücud yağ oranın ne kadar , ne kadar yağ oranını azaltmayı planlıyorsun , hedefler önemli bu yüzden , definisyon diyeti olarak görme 1 seneyi zaten besinler değişicek hep aynı şeyi yemiyorsun ne olsa , ama ben alışıyorum yavaş yavaş az karbonhidratlı beslenmeye kendim için karbonhidratı azaltmak çok iyi oluyor.Yağ oranını azaltmak istiyorsan kilon azalıcaktır dostum , iyi beslenmeye bakmalısın iyi ne kadar iyi proteini kilonun 2 katı kadar almalısın her gün mesela , bazı yağları almalısın yanı sıra liflerden geri kalmamalısın.Antreman tarzını sevmen geliştirdiğini görmen mükemmel antremanınla devam et antreman kadar beslenmede çok önemli olsada , antremanını aksatmadığın sürece beslenmeyi elinden geldiğince yapsan zaten verim alabilceğin kadar verim alırsın.Antremanlar seni sıkılaşmaya , istediğin vücuda yaklaştırıcak bu da zaman geçerek olucak 2 ayda Hannibal gibi olmayı düşünme yani :) bende Hannibal'ın vücudundaki sıkılığa hayranım mesela...

5. bhcaylak

bhcaylak Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hazir ve temmuz ortalarına kadar falan kilo aldım ağustos başında 72-73 kilo idim on kilo kadar aldım yaklaşık ve ağustos başından beri haftanın 3 günü kardiyo idmanlarıma devam ediyorum kesinlikle aksatmadan yani çok yağlı değil vücudum artık ancak karnın üstünde hala yağlar var bir türlü kurtulamadığım özellikle en alt ikilinin üzerinde , günlük olarak bir avuç badem ve fındık yiyorum bir makalede ihtiyacınız olan yağı en doğal ve güzel yoldan karşılar yazıyordu ?

bir de beslenme programımı okumuşsun zaten

07.00 3 yumurta beyazı haşlama + 2 light ekmek
    10.00 1 elma 2 mandalina belki 1 tane de muz (antrenman g.nleri muz)
    12.00 50 gr beyaz peynir yağsız - 250 gr haşlanmış göğüs eti 1 light ekmek
    14.00 bir avuç fındık ve badem (bu gerekli mi bilmiyorum sizce gerekli mi definisyon da doğal yağ kaynakları ? )
    15.00 200 gr light yoğurt
    16.30 250 gr bulgur - 50 gr beyaz peynir
    18.30 antrenman
    20.00 idmandan hemen sonra sıvı ballı su
    20.20 idmandan 20 dakika sonra bir muz
    20.45 idmandan kırk beş dakika sonra 250 gr haşlanmış göğüs eti + 1 light ekmek
    22.00 300 ml yağsız süt ve gün bitimi

bu programı . Bu program beni çok yoruyor ve aynı zamanda aç bırakıyor özellikle antrenmandan sonra ve karbonhidrat sanırım daha az çünkü kilo veriyorum yağ yakmak için kilo vermek şart mı yani onu merak ediyorum ve aynı zamanda bu definisyon için karbonhidratın az olduğu bir program ben karbonhidratı biraz daha arttırmak kilomu fazla kaybetmemek yalnızca yağlardan uzak durarak minik minik adımlarla bir yıl içerisinde eritebileceğimi düşünüyorum ve istiyorum ama nasıl karbolar tercih etsem bir türlü çözemedim ya fazla kilo alıyorum ya da aç kalıyorum gibi dengesiz bir durum söz konusu yani , teşekkür ederim bu arada:)

6. bhcaylak

bhcaylak Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    72 kilo idim şu an 70 kiloyum definisyon diyetine başladıgımdan beri. istegim dogrultusunda yani bar brothersın ki gibi bir vücuda sahip olmak için dogru bir şey mi bu sizce yoksa karboyu arttırmalı mıyım biraz daha ?

Sayfayı Paylaş