Bana Yardım Edin Lütfen, Yeniyim

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve aysecik tarafından 6 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    evet üstadım da yazmış önce doğal hiçbirşey kullanmadan durduğu noktaya kadar zorlamalısın kaldığın yerde takviyelerle buu desteklemelisin

2. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    neler yapıyorsun nasıl gidiyor merak ettim nekadar koşuyorsun neler le besleniyorsun vs vs anlat bakalım yoksa bıktırdımı hemen seni

3. aysecik

aysecik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dün akşam 45 dakika, sabahda 32 dakika. toplam 9 km koştum. valla şimdilik iyi gidiyor. Ben kolay kolay bıkmam.
    yardımlarınızdan ötürü de teşekkür ederim

4. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    güzel şimdi sağlam bir tartı bul ve kilonu haftalık takip et günlük değil ona göre mesela belli bir zaman olsun hep aç veya tok karnına tartıl hep aynı saatte 3 aşağı beş yukarı zaman dilimine uymaya çalış
    peki beslenmede bir problem varmı hala aynımı yoksa
    elmayla aran nasıl ve meyve sebze vs fastfooddan uzak durmanı söylememe gerk yok heralde kızartmalardanda tabii kolay gelsin saygılar hsd

5. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    hsd selam

Muzaffer Kuşan gibisin valla :)
    Saglıklı ve güzel önerilerde bulunmuşsun, yag yakmak isteyen bi cok kisi rahatlıkla yararlanabilir

Saygılar

6. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    sağol sende faydalanacakmısın :?: :D

7. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Dur hele bi siselim, büyüyelim... yag yakmak isin kolay kısmı.. ozaman faydalanırım :)

8. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    ayşecik gelişme varmı bıraktınmı yoksa varsa yaz bakalım

9. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    evet yine hüsran işte bu haksızlık :cry: düşünmeye zorluyor ama patronunda dediği gibi biz gönül işi yapıyoruz ve herkese bu yüzden yardım ediyoruz kimsenin kazancı yok patronda dahil bizim kazancımız iletilen teşekkür msjlarıdır zararımızda onca ilgiye rağmen yarıda bırakılan

10. s1nan

s1nan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    It & Organisation Manager
    Yer:
    Ankara
    Ben simdiye kadar hicbir kizin dogru duzgun calistigini ne yazikki gormedim tanidiklarimdan. Tabiiki benim gordugum kadariyla, yani salon isletmedigim icindir belki.
    Su anda bile bizim sirkette $ok diyeti yapanlar ve hicbir bilgisi olmadan spora gidenler var. Eminimki uzun sure devam etmeden bye bye diyecekler spora . Genelde cok fazla anlamayacaklari icin de bende hic girmiyorum bu konulara. Gercekten ilgilenip soru soranlara cevap veriyorum yada anlatirlarken yanlis seyler yaptiklarini farkedersem uyarilarimi soyluyorum. Eger bilsem gercekten duzneli spor yapip bu konuyla ilgileneceklerini saatlerce anlatirim ama ne yazikki boyle birsey olmuyor.

Daha bugun essportoya (metro city)giden bir kiz bizim sirketten, ben kepek ekmekli ve beyaz peynirli tost yerken spordan once, aksam ustu amerikanli sosisliyi goturuyordu ve hocasinin ona kas kaybetmemesi icin hamur isi pilav makarna yemesini tavsiye ettigini anlatiyordu. Neyse biraz bilgi verdim (baklavalarin midenin icinde degil disinda olmasi gibi :) ) ama anladimi bilmiyorum. Zaten cardio da yaptirmiyorlarmis sirf agirlik kaldiriyormus. Super yani. Burasi ve Hillside zaten sirf piyasa yerler millet piyasaya gidiyor.

Yani sonucta ben olsam ugrasmam pek...Bu benim fikrim. Kiz arkadasimda durum farkli tabii...

Ama hsd ye tesekkur etmek lazim kizi bilmem ama ben bayagi bi faydalandim yazdiklarindan..Tesekkurler...

Son soz olarak sunu soylemek isterimki genelde yazi yazmiyorum cunku zaten neredeyse hersey yazilmis. Aklima gelmeyen seyleri bile buluyorum. Zaten daha bilgili tecrubeli arkadaslar cok fazla. Bende kendimi vakit buldukca okumaya veriyorum. Gercekten bilgi ve tecrube fiskiran insanlar var

Selamlar herkese...

11. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    Hoşgeldin aramıza Sinan teşekkürler keyifle okudum yazdığın yazıyı alışılmış tarzın dışında yazmışsın arada böyle yazılar olsa iyi olur değşiklik açısından ask-lında ben bu işin sonunun böyle olacağını biliyordum ancak ayşeciğin durumu farklıydı belki hayat kurtarırım dedim :D ancak bizim salonda toplam 204 üye var bu ay faal üye sayısı bu ortalama120 ila 140 oluyor bve bir bayanı 3 ay spor salonunda tutmak büyük bir başarı diyor bunu söyleyen salonun hocaı sahibi kendisi aynı zamanda doktor ve 14,15 yıldır bu sporu yapıyoır sivas ta yarışmada dereceye girdi ve işini profesyonel yapıyor böyle birinin söyledikleri ve senin yazdıklarını kulak arkası etmemek lazım bence ;)

12. burcu_rapper

burcu_rapper Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    tokat
    yeniyim

bi sorum vardı..yardım edebiliceğinizi düşünüyorum..17 yaşındayım boyum 1.63 kilomda 52..geniz omuzlarım var balık etliyim sitedeki kraterlerlere göre dişi vücut tipliyim..benim ihtiyacım olan şey şu..balık etli olduğum için formumu korumam kilomda sabit kalmam zor oluyor..bide karın kası yapmak istiyorum ama spor salonuna zamanım olmuyor..basketbolcuydum bu sene bıraktım sapordan çok dans etmeyi seviyorum..asıl istedim ince belimin olmasını istiyorum vede badi giydiğimde dikkat çekecek karın kaslarımın olmasını istioyurum(belim 62)bana bu konuda nasıl yardımcı olursunuz yani hangi hareketler etkili olur ne kadar ısınmam ne kadar egzersiz yapmam gerekir..benim bilgilendirirseniz çok sevinirim..

13. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    Re: yeniyim

önce yeni bir başlık aç ve sana ait bir kon u olsun birde bize nekadar kendini anlatırsan o kadar çok bilgi alırsın yani ne verirsen o gibi

mesela evinde spor aletleri varmı haraketleri tam düzenli ve nizami yapabiliyormusun veya daha önce spor salonu tecrübeniz oldumu beliniz 90,60,90 çlçülerine orta kısım uyuyor aslına alt ve üstü bilemeyiz ama siz kararlıysanız biz size yardım edelim çünkü malesef bayanları burada tutmak gayet zor beslenme alışkanlığınızdan bahsedin ve bu arada spor yapan birisi spor yapmayı bırakınca kilo almamak için hiçbir sebebi kalmaz :) bayanlar için böyle konuyu nereye açacağını biliyormusun fatburner kısmına aç başlıkta belimi inceltmek isiyorum tarzında bişey yardım edelim elimizden geleni yapoarız yol gösteririz meraklanmayın ancak sıkı bir karın o kadar kolay değil helede evde yapılacaksa

14. ARWENPOWER

ARWENPOWER Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fitness ve Aerobic antrenör
    Yer:
    avrupa
    Meyva ve sebze yi cokca tüket. Yemeklerden kepekli ekmek.yumurta.tavuk eti yiyebilirsin. Sporlarında cardıo tıpı calismalarida yap. Sabırlı ol ve bolca su ic. Gece vakitleri sakin yemek yeme. Zamanla formuna girersin.

15. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Sebze tamam da, zayıflamak isteyenler meyveyi "bolca" tüketmemeli. Bol bol şeker almak diyete ters.

16. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    katılıyorum özellikle

kavun,seftali,armt,kayısı,üzüm,muz,incir turunde meyveler kilo alımına yardımda bulunur

tüketilmesinde sakınca olmayan ve atıma yardımcı olan

portakal,mandalina,elma,karpuz,greyfurt vs vs bu branştaki meyveleri tercih ediniz

17. nur

nur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Uzuntu

ya cok uzuldum kadınlar hakkındakı yazılarınıza bende aysecık'ı takıp ettım ama gercekten bıraktı ya sız o kadar dıl doktunuz ettınız hahahahahahaha

ben sporu cok seıyorum cocuklugumdan berıde spor yapıyorum hayatımda bı kere bıle spor salonunda spor yapmadım kurek yuzme dalış kosu vs vs ama bu sene hıc yapmam dedıgım seyı gerceklestırdım ve spora baslaım 1,72 boy ve 58 kıloyum ne kadar orantılı dımı bana mıllet neden spor yapıyosun dıyo ama bı gobek sınsılesıdır kı gıdıyo ve sıkılasmak tabı bunun saglık yanıda cabası ınsanlar sporu sadece zayıflamak ıcın yapıldgını dusunurler onada hayret ederım neyse asıl suna gelıcem ben hıcbızaman ılac bılmem ne ıcmedım dopınge gırdıgı ıcın yasaktı malum ama sımdı spor salonunda kı hoca bana l-carnıture verdı bence kullan dedı daha dogrusu bende bı arastırıyım dedım ne dıyosunuz bu olaya yag takmak ıcın baska daha farklı bıseymı kullanmalıyım yoksa hoca dogrumu dedı kullanmam mı lazım

??????

eywallah

18. aysecik

aysecik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Uzun zaman sonra tekrar merhaba,

Valla ben sporu bırakmadım, devam ediyorum. ve su an da 51 kiloyum. Aslında formum yerinde ama bunu korumak lazım.
    L- Carnitin kullandım fakat bitti ve tekrardan alamadım, fiyatlar çok uçuk çünkü. amacım 48 Kg kadar inmektir. eh fazla birşey kalmadı 48 kiloya. :p

19. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Carnitene diye bir marka var, Sigma-Tau adlı şirketin. 13 YTL civarı fiyatı. Biraz daha uygun ama carnitine şart değil zaten, önemli olan beslenme ve spor.

20. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    merhaba ayşecik başardığına sevindim seni tebrik ederim geri gelmende sevindirici bir haber çünkü gidenler pek nadir geri geliyor :) açıkcası ben senden umudu kesmiştim yine hüsran bir bayan daha dinledi ve çekti gitti gibi geldi birden kayboldun anlaşılan kampa girmişsin futbolcular gibi :)

Sayfayı Paylaş