Bana yardım edermisiniz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve By_bug tarafından 26 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. By_bug

By_bug Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ben bundan 6 ay once diyete basladım
    Boyum:1.76
    Kilom: 130 du
    6 aylik bir diet sonrasi 118 e dusebildim ama suan 15 gundur bir spor salonuna yazildim bu 15 gun icerisinde hem vg hemde kardiyo calisiyorum tabiki diete devam bu zaman zarfinda 5 kilo verebildim
    Asil sorunum yaptigim diet biraz agir bana oneri verebilecek olan varmi aranizda cunku inanin artik psikolojik olarak kotu durumdayim nasil bir yol cizmem gerek vg+diet+kardiyo devammi edeyim yoksa programimi degistirmemmi lazim?
    Simdiden hepinize tsk ederim...

2. By_bug

By_bug Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yokmu bir yardim edicek arkadaslar bu kadar profesyonel olan bir sitede yol gostericek biri yokmu yani

3. Linea

Linea Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Diyetini gözden geçir.
    17 kilo vermişsin, sağlıklı olarak bunu başardıysan neden psikolojin bozuluyor ?
    15 günde 5 kilo vermişsin spora başlayalı çok iyi sonuç.
    İstersen diyetini ve programını buraya yaz.

By_bug bunu beğendi.
  4. VeciiPanda

VeciiPanda Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Antalya
    Aynen devam et yılma bu konuda. 5 kilo vermişsin 15 günde zaten gerisi gelecektir. Yememezlik etme ağır ağır sağlıklı kilo ver. Karbonhidratı tam kesme çok aza indir büyük ölçüde enerji katbedersin yoksa antremanı çıkaracak kadar az al yeter. Kardiyoya ağırlık ver ağırlık çalışmayıda ihmal etme ama ikisi bir daha iyi sonuç verecektir. İlerde aynada görmek istediğin seni hayal et ve zayıflayınca zaten daha fazla ödüllendirebileceksin kendini bu sıralar yiyemediğin şeyleri zayıflayınca tamamen azar azar yiyebileceksin gibi vs. İstediğin kiloya düşünce büyük bi ödül koy kendine istediğini ye mesela. Sonra tabi devam bb yi bir yaşam biçimi haline getirince başarı hep yanında olur. İstediğin seni aynada görmek büyük keyif verecek sana azmini yitirme. Bide son olarak yakın bi tarihte büyük değişimler bekleyerek hayal kırıklığına uğratma kendini uzun vadede başarabileceğini bil ona göre hedef koy kendine acele etme sindire sindire.

By_bug bunu beğendi.
  5. By_bug

By_bug Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Çok teşekkür ederim mekke de yaşadığım için biraz diet konusunda zorlanıyorum ama yapacak bir şey yok dediğiniz gibi zorliyacam bb yapmak cok zevkli ama çok acıktırıyor ve ayrıca günlük yemeğim hiç degismiyor sabah ufak bir yumurtali sandwich akşamda aynısısaat 6 da yemis oluyorum onun haricinde en buyuk kacamagim gunde 1 adet meyve veya salatalik vs.

sergen turaman bunu beğendi.
  6. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    Sakın ol dostum sabah 1 yumurta ekmek 300 kalori Etse(etmez maximum) akşam aynısı 600 kalori Günlük senin kütlene göre çok çok az.internete agirsaglam kalori ihtiyaci yaz.hesapla 500 1000 arası eksik. Haftada 1 kg ver.yaptığın çok sağlıksız.

By_bug bunu beğendi.
  7. Linea

Linea Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Sağlıksız olduğun için psikolojin bozuluyor olabilir.
    Vg yapıyorsan protein almalısın.

By_bug bunu beğendi.
  8. By_bug

By_bug Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Tavsiyeleriniz için tsk ederim tekrar gozden gecirecem dedigini kontrol edip tekrar duzenliyecem diyetimi bakalim eksilme nasil seyredecek tekrar hepinize tsk ederim

Sayfayı Paylaş