Bana yardım edebilecek biri vardır elbet .

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Aqu tarafından 2 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Şimdi ilk yapman gereken bu konuyu okumak ve temel olarak bilmen gerekenler bunlar. Bunları aklından çıkarma.

Daha sonrasında:

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/uzun-s-reli-ya-yak-t19919.html bu konu sana bildiklerini pekiştirmende yardımcı olacaktır.

Kardio için şu konuyu oku:

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kardiyo-y-ksek-iddetli-aral-t14942.html

Günlükler:

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ya-yak-m-g-nl-f61.html buradaki örnek günlükler sana beslenme konusunda yardım olacaktır. İncele kim nasıl beslenmiş nasıl değiştirmiş.

Supplement:

Bence kullanmamalısın. Zaten düzenli hayata geçince göreceksin ki kolayca kilo veriyorsun. Birde termojeniklerin psikolojik etkileride oluyor ondan kullanmathums:

Aqu bunu beğendi.
  2. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    İllaki yağ yakıcı bir ürün almak istiyorum diyor isen seni hemen Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler bölümüne alalım burada bir çok ürün var

Tavsiye edebileceğim ise MuscleTech Hydroxycut Hardcore X olabilir veya L-Carnitine serileri

Son düzenleme: 2 Eylül 2012
    Aqu bunu beğendi.
  3. Aqu

Aqu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Hemen alıyorum abiii :)

4. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

Supplementlerden medet ummak pek doğru değil ama kararını vermiş gibi gözüküyorsun diyetisyene ve spor salonuna gitmeyi unutma tekrardan başarilar !thums:

RaPPeRuA ve Aqu bunu beğendi.
  5. RaPPeRuA

RaPPeRuA Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Yer:
    İzmir
    Supplementlerden önce yemek programını düzene sok. İlla alacağım diyorsan alırsın zaten sonra.

Psikoloji öğrencisiyim. Hangi ilacı kullandığını merak ettim.

6. Grendel

Grendel Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Aqu yanllış anlama sen anlaşılan bu işten hiç anlamıyosun ama arkadaşlar sana yardım ediyor onların söylediği dışında bence senin en büyük eksiğin sabır.Eğer sabredersen umduğundan fazlasını bulucaksın emin ol, ilk başta biraz zayıfladığtan sonra neden bende bu vücut yapma işine girmiyorum diyeceksin.Zaten yeni üyesin ve forumda biraz takılmaya başlayınca yuh millet neler yapıyomuş diyebilirsin.Bence şu anki halinle vücudunun fotoğraflarını çek her ayki gelişimi takip et ve inan bana öyle sandığın kadar zor değil forma girmek hatta senin şu an yaptığından çok daha kolay.Eğer başarırsan eskiden ben nasıl o şekilde yaşıyabiliyormuşum diye sorarsın kendine kesinlikle.İyi şanslar.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:48 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:41 ----------

Bak yağ yakmada yağ yakıcıdan önce kardiyo ilkelerini öğren bi kere kardiyoya aç girmelisin.Yani en son yemeğini 1.5-2 saat önce yemiş olmalısın ki eğer yağlı şeyler yersen kardiyodan o kadar az verim alırsın ki hiç bir işe yaramaz gibi bi şey.Dietinde 0 hayvansal yağı hedefle.Ama bitkisel yağlarda çok fazla kaçma abatmada.Zaten sen 0 yağı hedeflediğinde günde en az yediklerinin %15-%20 arası yağ alırsın ve de bu olması gerekendir.Kardiyoya aç girdikten sonra doğru kalp atış sayısını yakalayıp verimli antrenman sınırında bi kardiyo yap 20dk-30dk aralığında olursa çok iyi yağ yakarsın ama asla 15dk den kısa sürmesin.Spor ilk başlarda zor gelebilir sonra alışırsın gitmediğinde kendini rahatsız hissedersin sakın rehavete kapılıp bırakma.

Sayfayı Paylaş