Bana yaramıyor :(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve BURAGBA tarafından 5 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar bende epilepsi hastalığı var yorgunluk açlık uykusuzluk tarzında şeyler yasak kaçınmam gerekiyor bunlardan doktorumdan izin alıp başladım bodye evde kendi halimde 10 kg dambıllarla 5-6 aydır böyle çalışıyorum son 2-3 aydır da cardio yapmıyorum bu hafta tekrar başlıyım dedim yok abi yaramıyo bana cardio 20 dk hit antreman yapıyorum %11 yağ oranım olmasına rağmen hani fazla yağlıda değilim yanlarımda var biraz yağ cardioyu 20 dk yapıyorum yapmasına ama cardio esnasında ve sonrasında başım dönmeye felan başlıyor önceden uykusuzluktan dolayı dönerdi tepki olarak şimdi de yorulmaktan dönüyor hatta 20 dk içinde terleyemediğim için fazla gidip dogalgaz sobasını 4 te yakıyorum o oda da cardiomu yapıyorum iyice terliyim diye de bu cardio esnası baş dönmesi felan performansımı etkiliyor cardiosuz yağ yakmanın bir yolu yok mudur ? günde baya bir meyve yiyorum o yüzden pişmanlıktan başladım tekrar cardioya bu hafta günde 2-3 tane küçük muz veya 2 tane orta muz 1 veya 2 tane elma tüketiyorum bir de bir çay kaşığı bal katıyorum yulaf ezmesine ve geceleri süte günde yarım kg 750 gr civarı da tavuk yiyorum karbonhidrat için ise bulgur veya nohut tarzı birşey tüketiyorum 1 tabakta yoğurt geceleride lor peyniri tüketiyorum bu beslenmemden dolayı mıdır yoksa 2-3 aydır cardioyu bıraktığımdan dolayı mı bilmiyorum kulunçlarda ağrılar var göğüs hareketi çalışırken sandalyede ağrımaya başladı 2 tarafta fizik tedavi gittim ağrı kesici naprosyn cr ve lagesol pomad krem yazdı onları kullandım geçmedi Mr istedi doktor boyun fıtığı olabilir mi felan diye mr girmek te bana yasak epilepsi için çok tehlikeli gitti sırt ve boyun egzersizi verdi 2-3 ay yap dedi bunların dışında bir de son zamanlarda 1-2 haftadır da kürek kemiği var ya adı kürek kemiği mi ondan da emin değilim ense ile sırt arasında olan kemikten bahsediyorum ne zaman kol çalışıyorsam o kemikten sesler çıtırdılar geliyor dambılı kaldırınca psikolojim o kadar bozuldu ki bu sorunlarımdan dolayı ygs sınavına bile hazırlanamıyorum iş yok okul yok dershane yok aklıma türlü türlü saçmalıklar geliyor sırf geçen gün çakmakla elimi yaktım bir an bu psikolojiyle krem kullanıyorum şimdi her gece lütfen bir fikir verin ya hayattan nefret eder oldum anasını satıyım millet 20 yaşında karı kız peşinde koşar ben bunlarla uğraşıyorum :( :(

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Vardır, daha az yemek. Kardiyo yağ yakmaya sadece yardımcıdır, olmazsa olmaz değildir. Çıtırtılar hakkında bir şey diyemiyorum, doktorun ne derse o. Yalnız bu kadar kendini dinleme, dikkatini kendin dışında bir şeylere vermeye bak. Bir de rica ederim noktalama işareti kullan. Yazını bitirene kadar akla karayı seçtim.

Sayfayı Paylaş