Bana yağ yakıcı bitkisel&doğal bişeyler önerirmisiniz ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve XxBadyxX tarafından 17 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Beyler kilo vermeye yardımcı olarak ne tavsiye edersiniz.Ben yeşil çay kullanıyorum şuan başka bitkisel ne olabilir ?

2. McNalcaci

McNalcaci Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yeşilyurt/İstanbul
    Guarana diye bişey var tam olarak ne bilmiyorum ama öneriyolar. ha bide maydonoz var oda yağ yakıcı

XxBadyxX bunu beğendi.
  3. deist190

deist190 Yeni Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Havalimanı
    Yer:
    Ankara
    Bir de her yerde, özellikle facebook'ta karşımıza çıkan african mango var. :D Onu dene hiçbir şey fayda vermediyse... sonra bize de söylersin sonuçlarını neymiş diye. M.Öz tavsiyeli ürünümüz african mago. :) :)

XxBadyxX bunu beğendi.
  4. infazure

infazure Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Söylediklerinizin hiç birisi işe yaramaz maalesef, o bitkilerin özelliği yağ yakıcı olması değil, lifli besinler olmasından dolayı sindirim sistemi ve metabolizma üzerinde ki etkisinden dolayı.
    Yani 100 yıl africa mangosu yada başka bir bitkisel ürün kullansanız bile bi sonuca varamazsınız.
    Bu konuda form tutmak için bitki çayları var, misal yeşil çay hem sağlıklı hemde sindirim düzenleyici etkisi vardır. En çok bilineni budur fakat bunun dışında biberiye, mate gibi bitkilerde sindirim üzerinde olumlu etkiler yapar. Ayrıca sandalozlu bitkisel karışımları da kullanabilirsiniz.

Bitkisel ürünlerle zayıflanmaz yada kilo verilmez, piyasa bulunan 3-5 bitkisel olarak lanse edilen ürün ile kilo verebilirsiniz, isimlerini vereyim,
    biber hapı ( üzerinde çince yazılar olan )
    lida
    rx1
    pepper time

bu ürünler bitkisel ürünlerdir ancak, kilo vermenizi sağlayan bunların içinde ki bitkisel ekstratlar değil, kullanılan kimyasaldır.

Nedir peki bu kimyasal ?
    Bu kimyasalın adı sibutramin, sibutramin kullanımı ve satışı hemen hemen dünyanın tüm bölgelerinde yasak, çünkü kalp damarlarında yağlanmaya ve böbrek yetmezliğine sebebiyet vermektedir.
    Sibutramin, sadece aşırı obetiz durumlarda, doktor kontrolünde kullanılan bir kimyasaldır.

Yukarda ismini verdiğim zayıflama hapları da bu yüzden yasaklandılar zaten.

Böbrek sorununa yol açmaması için, bu ürünlerden kullananlar günlük yaklaşık 3 litre civarında su tüketerek gerekli maddenin böbrekten atılmasını sağlamak zorundalar.
    Ancak kalp damarı yağlanması için yapılabilecek hiç bir şey yok, spor yaparak bunu minimal düzeyde tutabilir misiniz bilmem :)

Benden bu kadar, kullanıp kullanmamak insanların kendi tercihlerine kalmış.

5. Apotheosis

Apotheosis Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Yoğurt en iyi doğal yağ yakıcıdır yemeklerle beraber yada ara öğün olarak kıullanmak çok önemlidir

zrb20 bunu beğendi.
  6. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Limon , Yeşil Çay ( vücuttan su atar )
    Tarçın ( iştah keser )
    Kırmızı Biber ( vücut ısısını artırır )
    Bulgur ( lifli besin , Yag yakımını hızlandırır )
    Ve tabikide günde 3,4 litre su

Bunlar var seç begen al :D Bende günde 2 3 su bardagı yeşil çay içerim . Artık tarçınada başlıcam :D

zrb20 ve XxBadyxX bunu beğendi.
  7. gangsta86

gangsta86 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Arkadaşlar bu tip ürünleri SIÇIRTAN olarak adlandırabiliriz.Sakın ama SAKIN bu tip ticari ürünleri kullanma.Sonra vitaminsizlik,saç dökülmesi,halsizlik ve böbrek hastalıklarıyla mücadele vermek zorunda kalabilirsin.Yağ yakmak istiyorsan SPOR yap ve zararlı yiyecekler ve içeceklerden uzak dur!!!!!!!!

XxBadyxX bunu beğendi.
  8. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    ya abi benim bi annem var... gerisini sen anla.. yeşil çay içerken bile kafamı şişiriyo ya kaldı ki hap map uğraş dur, ne biliyim başkasının annesi babası diyet yaparken destek olur bizimkisi, gel bak sucuklu yumurta yaptım gel bak şunu yaptım falan..halden anlayan yok

9. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Liptonun form çayları var al onları iç. Sindirimi falan hızlandırır yağ yakımına çok ama çok da küçük olsa yardımı dokunur.
    Yeşil çay iç
    Kahve iç.
    Sabahları aç karna soğuk su iç.
    Maydonoz metabolizmayı hızlandırır bol ye.

XxBadyxX bunu beğendi.
  10. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Rajev maydonoz hariç söylediklerinin hepsini yapıyorum soğuk su içmekden sık sık boğazlarım bile şişiyo bide o dediğin form çaylarınıda alıyım bakalm

11. Orinafore

Orinafore Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    çeşme
    arkadaşlar piyasada tamamen sağlıklı iştah kapatıcı ürünler var mı? yani içtiğinizde midenize eşek kaçmış gibi sizi yemekten kaçıran bir şeyler?

12. uzzman

uzzman Yeni Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    2 ay afrika mangosu kullandım ve çok iyi sonuç aldım.Yemekten 1-2 saat önce alıyordum ilk lokmamda kusacak gibi oluyordum tokluk hissinden.Ama orjinalini kullanmadım ben 10-15 liralık başka markanın ürünü var ondan kullanmıştım.

Sayfayı Paylaş