Bana verilen program

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve corbacibasi tarafından 5 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. corbacibasi

corbacibasi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Sizlerin programlarina bakiyorum 1.gun sirt&bacak 2.gun omuz&gogus vs. Diye hep bolumlendirilmis. Benim programim ise toplam 8 hareketten olusuyordu ve p.tesi carsamba ve cuma gunleri gidiyordum. Bu ay ise tum hareketler serbest agirlik oldu toplam 9 hareket ve her gittigimde ayni hareketleri yapiyorum. Yani p.tesi su bolgeler carsamba su bolgeler diye degil. Ve salondaki herkesin boyle tek bir kagidi var 8-9 hareketten olusuyor bana ozel degil yani. Bu sekilde olmasi dogru mudur, dogruysa amac nedir?

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    adaptasyon programıdır muhtemelen ilk 1-2 ay alışman için verilir daha sonra bölgesele geçersin.birdahaki ay programında artık bölgesele geçirirler herhalde..

3. corbacibasi

corbacibasi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3

Salonda 10 aydir gelen arkadasin programi bile 9 hareketten olusuyor

4. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Bölgesel değil yani ? hocanıza bi sorun yada bilen varsa bu konu hakkında birşeyler yazarlar mutlaka

5. corbacibasi

corbacibasi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Bolgesel olup olmadigi hakkinda bir fikrim yok. Bana bu ay kendisi sordu gelistirmek istedigin bir bolge var mi dedi. Karin kaslari dedim. Sirt ve bacak haricinde tum bolgeleri calisiyorum. Ben de anlamadim bu durumu. 1 seneden fazla gelenler de var onlarin da programlari ayni sekilde 9 hareket veya 10 hareketleri mevcut. Birisi bilgilendirirse memnun olurum, tesekkurler

egemennn bunu beğendi.
  6. lordumuzca

lordumuzca Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Tüm vücut antrenmaanıdır sırt yerine kanat yazmıştır belki de bacak koymaması garip bacakk temel hareketlerden biridir

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

7. corbacibasi

corbacibasi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Sirt yok hocam. Kanat icin enseye cekis hareketi var bir tek. Bacak neden yok ben de anlamadim. Bu salonda devam edersem ornek 10.ayimda gogsum toplamda 12 antreman gormus olacak. Cunku kim olursa olsun 5 yildan asagi gelenleri acemi sayiyor ve haftada 3 gun gelmemizi istiyor. Bana biraz salon kalabalik olmasin diye boyle diyor gibime geldi :) ama sizler daha iyi bilirsiniz. Kisilik olarak cok degerli bir hocamiz fakat programlarin neden boyle oldugunu anlayamadim, cevaplarinizi bekliyorum

Sayfayı Paylaş