Bana Uygun Olan Supp hangisi? Yardiminiza ihtiyacim var

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve dualist tarafından 5 Kasım 2006 başlatılmıştır.

1. dualist

dualist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba , bundan yaklaşık 8 ay once filan kilo vermek icin ne yapabilirim diye sormustum sizlere,1.83 boy 92 kilodan 82 ye dustum.Sonra yaz tatili ve ramazan girdi araya su sıralar 84 civari kilom var.Hatırlatmak icin yazıyorum, ben kasli cok iri vicut yerine kaslı ama atletik gorunumlu bir vicut icin sarfediyorum.Evde calisiyorum.her gun calisiyorum sınav mekik ve dumbıllarla yapabildigim herseyi yapmaya calisiyorum.KArdiyo yapamiyorum yani 10 kilo verdigim donemde her gece kosuya cikardim ama artik yapamiyorum.

Simdi arkadaslar benim maddi durumum var her gun zaten protegin agırlıklı beslenmee calisiyorum yani tavuk et sut ve sıfır karbonhidrat bol salata meyveli bir diyet programim var.Bunun yaninda kas gelisimini hizlandirici hada kaslari biraz daha sekle girmesine yardım edebilecek supplementler var mi sizin tavsiye edebileceginiz? ben bu konuda cok bilgisizim eger yanlis bi sey istiyorsam affedersiniz artık :)

simdiden tesekkurler.

2. hardark

hardark Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    slm

söylediklerinden anladıgım kadarıyla fit bi vucut yapmak istiyorsun bunun için sürekli diyetini muhafaz ediceksin hafif kilo çok tekrar çalışıcaksın set araları fazla dinlenmiceksin sana aminoasit tavsiye ederim her ne kadar protein tozları 0 yag karbonhidrat desede vucut ister istemez yaglanıyoo fakat kışın vucut asırı yag yakımına izin vermiyoo buda ayrı bir gercek dediklerimi yapıpta amino asit kullanırsan güzel performans alıcaksın üniversal 3001 tavsiye ederim içinde l carnitin de mevbcut yag yakımı için selametle

3. U.F.U.K

U.F.U.K Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Istanbul
    Protein olarak likit amino en uygunudur yagsız olarak kas yapar genellikle zaten definisyon donemlerinde kullanılır.Bir de carnitin kullanmanı tavsiye ederim yag yakıcı supplementtir vucutta birikmis olan yaglari yakar.Chitosan da kullanabilirsin yemeklerden once alınarak yagı bloke eder ama yagsız besleniyorsan buna gerek yok.

4. dualist

dualist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    peki aminoasitle bu yag yakicilar aynı anda kullanılabilir mi

5. dualist

dualist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    birde benim merak ettigim birsey var bundan 4-5 sene once oss stresi yuzunden aritmi hastaligina yakalandim.Stres altina yada bazı durumlarda cok nadir kalp aritmik calisiyor.Yanlız kas calisirken falan olmuyor bu olay doktora gittim tedavisi yok ve zararida yok falan dedi ama bu alacagim maddeler acaba yan etki falan gosterir mi

yani durumu ozetlersek her zaman kalbim bozuk atmiyor hele bu donemlerde cok cok cok az ancak sinav sitresine girersem yada kotu bir haber alirsam o gece uyumadan once biraz aritmik atiyor :) dedigim gibi spor yaparken bir problemim yok yada normal zamanlarda.

6. U.F.U.K

U.F.U.K Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Istanbul
    Yag yakıcılar ve amino asitler bir arada kullanılabilir hicbir zarari yoktur.
    Kalp konusuna gelirsen o konudada bi sorun olucagını sanmıyorum doktorun onemli degil dediyse
    bi sorun yok demektir guvenle kullanabilirsin.

7. ozzy

ozzy Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    dualist merhaba bu konuda çok fazla bilgim olmasa da, ister atletik görünüm ister iri yarı, kilo alma, kilo verme gibi bir sonuç için yapılan hiç bir diyette karbonhidratın 0(sıfır) tutulmaması gerektiğini biliyorum. eğer yazdığın doğruysa bence ilk değiştirmen gereken durum bu. hiç karbonhidrat tüketmemek diye bir şey söz konusu olamaz.

8. dualist

dualist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba Ozzy,

ben karbonhidrat sıfır derken ekmek hic yemiyorum , cukulata biskuvi gibi seylerden uzak duruyorumama yemeklerimde nohut pirinc falan oluyor yani haftada bazi gunler karbonhidrat aliyorum , tabi sizin oneriniz varsa onerilere acigim .tesekkurler.

9. dualist

dualist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    aslina bakarsaniz kendime yalan atmiyim , dayanamayip 1 tane gofret goturuyorum arada hehe :)

10. madman

madman Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    dualist diätini su sekilde degistir protein agirlikli beslen karbonhidrat alimini günlük 30 gr in altinda tut ve haftada bir gün istedigin kadar ve herseyden ye ve cardio calis cok hizli kilo verirsin ve antrenman programini su yönde düzenle haftada 3 gün agirlik idmani 4 gün cardio....

11. dualist

dualist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba Mad ,

dedigin gibi yapmaya calisicagim tesekkur ederim.

Sayfayı Paylaş