Bana ne oldu?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve akçakaya tarafından 18 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bu sabaha kalktığımda resmen şok oldum.Göğüslerim bir balon gibi sönmüştü.neredeyse dümdüz olmuş.sizce bunun sebebi ne olabilir?daha önce steroid kullanmadım.ama 1 haftadır doğru düzgün su içmiyorum.İftardan sonra taş çatlasa 2-3 bardak su içtim.sizce bunun nedeni vücudun su kaybetmesi olabilirmi?

2. hardark

hardark Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sorunla ilgili

bu ne zamandan beri yaptıgına bağlı kasları yakmışta olabilir kas yıkımınada ugramıs olabilirsin yani katobolik etki oluşmuş olabilir eger bi kaç gün üst üste aynı kas grubunu çalıştırmış isen muhtemelen bundandır su büyük bi etki kasların büyük bir oranı zaten sudur ama korkmana gerek yok düzeltebilirsin

3. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Yeterlı kalorı almadıgın ıcın goguslerın aslında gercek olan goruntusune donmustur.

Oruc tutuyorsan , ustune antrenman yapıyorsan veya yetersız kalorı almıssan bu cok normal.

Tavsıyem gıdıp bır koca paket tuzlu fıstık ye, bır gun bol makarna pızza vesaıre ye ve ıkı gun bu sekılde yukleme yaptıktan sonra salona gıdıp sıkı bır antrenman yap , aynaya baktıgında kendını ıstedıgın gıbı goreceksın.

Ama unutma kı bu goruntu bır ılusyondur, vucudunun esas formu kalorıyı kıstıgında ortaya cıkan goruntu, yanı su ankı begenmedıgın goruntu.

Gelıstıkce ılerde 1 hafta beslenmesende kasların yerınde durdugunu goreceksın, o zaman kaslar gercekten senın olmus olacak.

4. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde pazularda aynı durum var, ufaldığı anlaşılıyor. Ramazandan sonra, fazlasıyla yerine koyarız ;)

5. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    cevaplarınız için teşekkürler.gerçekten büyük bir moral verdiniz :)

6. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    masteer tavsiyene uydum her gün koca paket tuzlu fıstık litrelerce su ve sıkı antreman yaptım ve şimdi eskisindende iyiyim.İşte forumda bilgi paylaşımı bu demektir ;)

Sayfayı Paylaş