Bana Ne Önerirsiniz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kezahakeza1 tarafından 24 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kezahakeza1

kezahakeza1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bu mesajı daha önce yazdım ama galiba gitmiş ve buraya yazarak buranın daha doğru bir yer olduğunu anladım.(Arama yaptım ama tam anlamıyla istediğim sonucu alamadım .)
    Merhaba arkadaşlar,ben foruma üüye olduktan sonta hemen hemen her bölümü gezdim ve yararlı bilgiler buldum öncelikle bunun için herkese teşekkür ederim.

Ben basketbolla ilgileniyorum ve zıplamamı geliştirmek için çeşitli antrenmanlar arıyorum ayrıca gövde ve kol kaslarımda hafiften belli olsun istiyorum.

Şimdi size genel bilgilerimi vereyim; ben 15 yaşında,178cm,78 kg ım.Ayrıca öğrenci olduğum için sizlerden isteğim hem okul var ken de bu programı uygulayabilmek,zıplamamı geliştirmek,göbek ve göğüs kaslarını geliştirmek son olarak ta kol kaslarımı geliştirmek istiyorum.
    Siz değerli dorum üyelerinden ricaam ise bana tariflerime uygum olan bir program hazırlamanız.

Saygılar ve Selamlar,

2. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Forumda sorduğunun sorularının yanıtını bulamaman oldukça ilginç hatta insanlık ayıbı bile sayılabilir çünkü forumun amacı zaten kol,karın (sen göbek demişsin) ,göğüs gibi ana kas gruplarının nasıl gelişeceğini insanlara öğretmek,tartışmak. Forumdaki bilgilerin yarısından fazlasıda bunlara yönelik doğal olarak. Zıplama içinde arama yaparsan istediğini çok rahat bulabilirsin

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    seninde bildigin gibi veyron mesaji kitledi,neden tekrar ayni soruyu soruyorsun eger gormediysen veyron a neden tesekkur ettin veya ettiysen nasil gormedin,kurallari oku,tekrar edersen kurallari uygulamak zorunda kalicaz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş