Bana Kil Maskesi Yada Yapılacak Maskeler Hakkında Bilgi

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve yohalnes tarafından 3 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yohalnes

yohalnes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba Bana Kil Maskesi ve Bunun Gibi Maskeleri NAsıl Yaparım Ne Kadar Zamanla Yapmalıyım Nereden Alabilirim Bunlar Hakkında Bilgi Lazım Birde Ben Jilet Konusunda Sıkıntım Var En İyi Jilet Hangisi Yüz Traşı İçin

2. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    güvenilir bir aktardan kil i alıyorsun eve gelip 1 tatlı kaşığı kilin üzerine biraz su koyuyorsun çamur halina gelecek şekillde sonra yüzüne hafifçe sürüyorsun içine bal koyarsan güzel olur.20 dakikadan fazla bekletme 10 15 dakika iyidir o zaten kuruyor yüzünde.soğuk suyla yıkıyorsun 10 günde bir yapabilirsin.hergün yapma.maske yüzündeyken kaynar suyun buharını yüzüne tutarsan daha iyi cildine işler bilgine

yohalnes bunu beğendi.
  3. yohalnes

yohalnes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    sadece bu yeterli mi başka maskeler var mı yapılıcak salatalık falan görmüştüm
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Şubat 2015 ---
    birde hazır kil maskeleri var onların evde yapılanlardan bir farkı var mı var ise ne

4. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Neden özellikle kil maskesi arıyorsunuz? Biri mi tavsiye etti? Cildinizdeki sorun nedir? Yağlı ciltlere genelde önerilir kil maskesi

yohalnes bunu beğendi.
  5. yohalnes

yohalnes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ya cildim yağlı heryerde herkes kil maskesi yapıyor ondan youtube den izledim salatalık maskesi yapanlar var cildimde az fazla değil sivilce var birde bir kaç siyah nokta var

6. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    hazı kil maskelerini pek önermem.dediğim gibi cildin yağlı değilse içine bal ekleyebilirsin.kurumamış olur.illa kil maskesi yapacak değilsin ama bal yoğurt limon karışımıda iyidir.hatta siyah noktalar varsa yeşilçay içtin diyelim dibinde kalan soğuk yeşilçayı pamukla cildine sürebilirsin arada sırada.

yohalnes bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş