Bana hoca olacak biri lazım, fit ve sportif olmak istiyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve nick bulamadım adım umut tarafından 29 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nick bulamadım adım umut

nick bulamadım adım umut Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    boy: 175
    kilo: 72

spor geçmişi:
    * bikaç sene önce futbol,
    * yüzme,
    * masa tenisi,
    * 1 ay bodye gidip salon kapandığı için bırakma.

vücut ölçüleri: tam ölçü olarak söyleyemem ama göbek yok denecek kadar az, göğüs bölgesi falan göbeğe orantıyla üçgen şekilde duruyor. ama kalça rezalet. kalça yanlara doğru biraz geniş ve kötü duruyor. o biraz genetik bi şey. ama yine de o rezil görüntüyü kapatmak için kalça yağ seviyesini 0 a indirmek istiyorum.

sporu tamamen bırakalı 1,5-2 yıl oluyor. vücudum tamamen çöp oldu ama sadece orantı olarak duruyor, estetik olarak baya bi uçtu, basen masen çıkmaya başladı.

şimdi sizden istediğim, yemek programına çok bağlı olmaksızın ne yememem gerektiği şeylerin listesi ve bi çalışma programı. mümkünse önce kilo verme, sonra fit şekilde olma. hacim az da olsa olsun.

http://data.whicdn.com/images/65102787/large.jpg hemen hemen şu kafadan bi vücut istiyorum. fazlası yok.

ne öneriyorsunuz? protein mrotein bi şey kullanmak istemiyorum bu olaya para yatırmıycam. koşu bandım var, bisikletim var, 20 kiloya kadar dumbellım var, bench pressim var, o barbel midir ondan var, barfiks barı var, bikaç küçük bilek karın marın aleti falan var. bunların dışında bi şey almak istemiyorum.

önerileriniz programlarınız her şeyinizi lütfen samimi şekilde yazın

2. nick bulamadım adım umut

nick bulamadım adım umut Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
  3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş