bana hangi supplementi onerirsiniz

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve 54kadir tarafından 29 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. 54kadir

54kadir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Abilerim merhaba. Ben 16 yaşındayım. Boyum 177 kilo 66. Omuz 111 göğüs 96 kol 33 bel 76. Bana hangi ürünleri onerirsiniz. 220 tl civarı bütçem var

2. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    Sana bol bol peynir süt, yumurta, kırmızı et, tavuk, balık, kuru baklagiller,nohut,kuru fasulye,mercimek,pirinç pilavı,bulgur pilavı,makarna ve sebze ürünlerini tüketmeni öneriyorum.

doxux bunu beğendi.
  3. 54kadir

54kadir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Hepsini Tüketiyorum abi ağırlık olarak kendim için çok iyiyim ama artık takviye gerek

4. Bulking

Bulking Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Antrenmanın olduğu gün şöyle bir beslenme programı izler misin? Eğer iyiymiş fena değil dersen bunu dene 8-10 antrenman ondan sonra takviye ile ilgili konuşalım derim ben..Sabah kalkar kalkmaz 1dilim kepekli ekmek üzerine hafif kaymak hafif bal sürüp ye. Yanında 1 bütün muz ekleyebilirsin.Kahvaltında 150gr süzme peynir olsun 100gr yulaf(1-2 kaşık yoğurt ve konserve mısır ekleyerek hazırla)+2 bütün yumurta+5 zeytin+1domateshemen kahvaltıdan 20-30dk sonra 1 avuç fındık 1 avuç ceviz ve yeşil çayspora gitmeden 2 saat öncede pilav+340-360gr kırmızı et(antrikot)+4yumurta beyazıantrenmandan 35dk önce fıstık ezmesi al 50gr

5. 54kadir

54kadir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Abi Şöyle yapıyorum sabah kalkar kalkmaz 1 muz. Kahvaltıda 4 yumurta Beyazı 1 tanede tam yumurta yanında zeytin peynir lor tüketiyorum. Okula öglen gidiyorum ogleci oldugum için okulda pek birşey yiyemiyorum. Antremandan sonra aksam saat 9:15 gibi Pilav tavuk baklagiller her aksam bunları tüketiyorum vücudum kolay yağlanmıyor zaten. Ama yinede takviye gerek bana.

6. Bulking

Bulking Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Okulda neden birşey yemiyorsun onu anlamış değilim. Çok yanlış. Yanında 2 sandviç götür meyve suyu götür? Bunlar zor değil yani. 2 sandviç 2 meyve suyu götür mesela. 2 sandviç arasınıda ayarla 1 tane kuruyemiş felan ye. yarım avuç ceviz yarım avuç fındık v.b

7. 54kadir

54kadir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Okulda birşey yemiyorum derken şey var Kumru ekmeği arasında kaşar peyniri ve domates yiyorum yanında ayran içiyorum birde. Ama ne kadar etkili olur bilemem onun için birşey yemiyorum dedim

Sayfayı Paylaş