bana göre uygun program

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve 3gen1903 tarafından 15 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. 3gen1903

3gen1903 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    4 aydır body yapıyorum.yaşım 21 boy 178 kilo 73.bel çevresi91 yağ oranı %23 normalde zayıf gösteriyorum ama bel çevresinde yağ var.:eek:şuan 2dolu bir boş şeklinde çalışıyorum.ilk gün göğüs ve kol ikinci gün omuz sırt bacak şeklinde..kardiyo hiç yapmıyorum fit bi vücut istiyorum sice bu programa devam mı etmeliyim yoksa kardiyo eklemelimiyim? saygılar

2. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    >>> Kilon Tam Yerinde Dostum... Göbeğinden Şikayetçiysen Çakı-Mekik-Barifkse Tutunarak Karına Çekiş Hareketlerine Biraz Önem Vermeni Öneririm... kardio Vücud Geliştirmede Önemli Bir yer tutar Kas hacim kazanma alanını çoğaltarak ö Gbölgeye daha çok hacim kazandırmanı sağlar... Keşke Senin Kilonda Ben Olsam :)

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Şubat 2010
    3gen1903 bunu beğendi.
  3. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Vücut ölçülerimiz neredeyse aynı idi. Biraz yakmayı başardım fakat istediğim noktaya ulaşamadım. Kilo yok ama yağ var. Yakması gerçekten güç ama yakan birçok insanda var.

Boy : 1.79
    Bel : 90

idi, şuanda

Bel : 86
    Göğüs : 96

Ortalama haftanın 5 günü çalışıyorum. BB olarak devam ediyorum sürekli ve her spor sonu 100 mekik ile bitiriyorum, yani karın kası için ayrı bir çalışma uygulamıyorum. Şekeri neredeyse komple, yağ ve tuzu ise büyük ölçüde indirgedim. 2 ay kadar oldu bu program. 6 sene önce yani senin yaşlarında hemen hemen şuanda bulunduğum bel çevresine sahiptim ama karın kaslarımı görebiliyordum ve oturunca yağlanma bulunmuyordu katman şeklinde. Sanırım 6 ay daha beni oyalayacak bu program ile yağlardan kurtulmak.

Biraz daha açıklık getirirmisin bel çevren hakkında, ayakta gayet normal ama oturunca inanılmaz şekilde katman hali alıyor veya gün içinde göbeğine baktığında 1-2 bölgede kırmızı deforme çizgiler görüyormusun v.b

Sayfayı Paylaş