Bana Göre Program ??

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Fυякαη Acαя tarafından 17 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    Merhaba Abilerim ;

Öncelikle Şunları Belirteyim

Yaş = 17

Boy = 1.84

Kilo = 88

Şimdi Asıl Konuya Girmek İstiyorum..

Yaklaşık 1-1.5 ay kadar 3 kg lik Dumbbell la çalıştım.[Ayrıca Cardio ile 97 kg den 88 e düştüm]
    Şimdi 5 kg lik dumbbell aldım.. Bana evde Dumbbella
    çalışabileceğim bi program hazırlar mısınız?[[Fakat İsimleriyle yazarsanız ÖRN; Gögüs Çalış Değilde , Dumbbell Bench Press =) ]]

Şimdiden Çok Teşekkür Ederim

Saygılarımla..

2. cokcu

cokcu Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Dummbell dediğiniz sabir ağırlıklar mı, yoksa değiştirilebilir ağırlık plakaların takılabildiği dummbell mi?

En uygun olanı değiştirilebilir olanlarıdır... Çünkü sizin çalışmalarınız sürekli olarak gelişecek ve bu yüzden de bir seviyeye geldiğiniz de artık yetmeyecektir. Dummbell almak yerine ağırlık almanızı öneririm.

Sorunuza gelince, yeterli derecede verim alabilmeniz için ölçülerinize göre ağırlıklar oldukça yetersiz gibi görünüyor.

Forum içerisinde yeterince evde dummbell ile çalışma programı bulunmaktadır aramanızı öneririm...

Fυякαη Acαя bunu beğendi.
  3. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    DumbbeLL

Öncelikle Yorumun için saoL

Dumbbellar sabit 5kg. Geçen hafta yeni bi spor salonuna bi hafta bedava giriş vardı. Orda Hocayla Konuştuk. Ölçülerimi aldı. Bana 5 kg aL. 1 ay snra 7.5 değil 10 la devam et dedi.. hocayı Dinledim. Ama Hklısın keşke Sabit ağırlık almasaydım..:S

Sayfayı Paylaş