Bana en uygun vücut ve yemek programı nedir sizce?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve HighMami tarafından 30 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. HighMami

HighMami Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar öncelikle forumda yeniyim 17 yaşındayım 1.72 boy ve 50 Kiloyum.Omuzlarım geniş ve şekilli.Sanırım biraz kilo almam lazım kaç kilo almalıyım ve tavsiye ettiğiniz yiyecekler nedir haftalık yemek programı var mı bana göre bildiğiniz.Ve aşağıdaki fotoğraftaki gibi bir vücut için hangi haraketleri ne kadar süre çalışmalıyım.Evimde 5'er kiloluk iki tane dumbell var sökülüp takmalı 2x 2KG Bar ve 4x 1,5KG Plaka şeklinde.Sizden istediğim kaç kilo almam gerekli ve aşağıdaki vücudu hangi çalışma programı ile haftanın kaç günü vs. ne kadar sürede yapabilirim.Şimdiden teşekkürler.
    asdasd.png
    asddsa.png

2. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    15 16 alsan iyi olur bence takviye almadan gelişirsin

3. HighMami

HighMami Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Kahvaltı yapmayı pek sevmiyorum buna göre bi beslenme programı bulabilirmiyim acaba?

4. atraksiyonlu

atraksiyonlu Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    43
    sana en uygun vücut ve yemek programını hocalar verir öyle söylerler ama aslında herkese aynısını verirler sen araştırmazsan hiçbir b.k olmaz bir şeyleri okuyup algılaman lazım bro science ile bu işler yürümüyo kendini geliştirmelisin ve başlamadan kendini geliştirirsen genetiğin de iyiyse 1 yılda 65 i zorlarsın

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş