bana en saglam yag yakımı icin hap önerin

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve the-imam tarafından 31 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. the-imam

the-imam Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaşlar onerilerinizi bekliyorum bütce 100 tl yi geçmesin şoyle 1 ayda 10 15 kg zayıflatacak hap varmı tabı diyet ve cardio da yapacagım ?

2. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    1 ayda 10 15 kilo ne yaptın sen :/ olmaz öyle şey olursada sağlıklı olmaz zaten

illa ki yağ yakıcı istiyosan ds lean xtreme ve herhangi bi termojenik yağ yakıcı önerebilirim hydroxycut lipo 6 oxyelite işini görür biraz ağır gelebilir ama iyi sonuç alırsın

---------- Post added at 02:20 ---------- Previous post was at 02:18 ----------

100 lirayı geçmesin demişsin gerçi ama olsun tavsiye tavsiyedir bu bahsettiğim ürünlerin 1 aylık kullanımı 200lira civarı olur

3. the-imam

the-imam Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    usta aklımda bunlar var hydroxycut hardcore , alli , meksika biberi, aklımda ilk meksika biberini almak var nette yorumlara bakıyorum 3 4 haftada 10 12 kg vermeyi vaadediyor ?

4. sunny077

sunny077 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    spa
    Yer:
    antalya
    muscletect hydrocut

5. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    çok şey istiyosun onu söyliyim ilk önce sen çevrende gördünmü ayda 15 kilo veren. ha yok bana takviye söyle diyosan lipo 6x

6. wingman

wingman Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Ayda 15 kilo vermek gibi bir saçmalık yok hiç deneme bile... Kardiyo çalışması haftada en az 3gün, sağlıklı beslenme, bunların yanına yağ yakıcı takviyesi alabilirsin.. Yağ yakıcı olarak hydroxycut öneririm... Yalnız şöyle birşey yoktur asla yuttum hapı hooop gitti yağlarım böyle birşey yok şu an dünyada.. O yok meksika biberi yok altın çilek yok bilmem ne hiç itibar etme bile.. İlk hedefin kilo vermek değil sağlıklı kilo vermek olsun.. Sağlığını kaybettikten sonra zayıf olmuşun bişeye yaramaz üstelik verdiğin kilodan daha fazlasını alman kuvvetle muhtemel... iyi günler..

7. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    altın çilek meksika biberi vs vs bunların tamamen pazarlama stratejisi olduğunu düşünüyorum en fazla su atar. hydroxycut kaliteli bir yağ yakıcıdır. düzgün bir diyet ve sporla iyi yağ yakımı sağlar ama bu demek değildir ki ayda 10 kilo verirsin ki verme zaten sağlığını kaybedersin zamana yay

8. dolob

dolob Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar az önce çok eski bir konuya ekleme yaptım flood yapmamak için o link'i buraya veriyorum: https://www.bodyforumtr.com/vbforum/showpost.php?p=376958&postcount=66

Bu arada bi kaç ay önce yine bu forumda bi yerlere spora başlama nedenimi yazmıştım şu anda bulamıyorum :D Tekrarlayım;
    Çeşitli psikolojik nedenlerden dolayı 2 ay içersinde 25 kilo kaybetmiştim, doktorum kaslarımda da asit yükselmesi ve erime başladığını, acilen spora başlamam gerektiğini söyledi bu sorunu yaşamadan önce yusyuvarlak bişeydim :p boy 167 kilo 95 idi şu anda boyda değişiklik yok :p ama kilo 70.. Spora başladığımdan beri daha hiç kilo kaybetmedim, ama nasıl olduysa vücut yapılandı (Spor: haftada 4 gün 2 saat Body + 1 saat Box) diyetisyenim sağlığımı kazandığımı ama kilo olarak fazlam olduğunu söyledi bende xenadrine denilen bir yağ yakıcıyı 2 ay süreyle kullandım, sağlığımı tekrar bozmaktan başka bir işe yaramadı! (yukardaki linkde yazdım) şimdi 2 ayda 25 kilo ayda 10 kilo imkansız diyen arkadaşlara söyleyim, imkanlı ama sağlık elden gidiyor ve o kiloyu verdikten sonra halâ kilo fazlanız bulunuyorsa işte o zaman imkansızlaşıyor.. eminim şimdi sporu ve diyeti bıraksam 2 ayda 30 kilo alırım çünkü 70 kiloda sabitlemeyi bile zor başarıyorum.

Bu hikayemden sonra aynı linkte sorduğumu yinelemek istiyorum Bir yakıcı destek ürün ile x programı ve y diyetini uygulayıp iyi bir sonuç alan var mı lütfen yukarıda yazdığım gibi açık ve hikayeniz ile belirtin, soru soran arkadaşları çok iyi anlıyorum, bu vücut sporu yapan insanlar sanki başkaları yapmasın diye özellikle söylemiyomuş gibi çok kaçak konuşuyorlar bu güne kadar sorduğum sorulara hiç net cevap alamadım herkes farklı bişey söylüyor bence bu sence şu.. Özellikle benim gibi boyu kısa ve metabolizması yavaş insanlar için herşeyden önce vücudun fit olması önemli ve bir çok insanın (en az benim kadar) bunu beklemeye sabrı yok...
    Şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim...

Edit:
    Ha bu arada altın çilek üstün dilek zırvalarını denedim (sadece bende işe yaramamış olabilir milleti bilemem ama->) TISSS sadece para kazanmaya çalışan bir kaç eczacı zırvalığı bence... bide kamil fikret kardeşim, avatarındaki resim sen isen gayet fit ve iyi senin vücut bana bi tavsiyen var mı? (boy ve kilo yazdığım gibi ama yaş biraz geçkin :p 30'a merdiven dayadık metabolizma iyice yavaşladı su içsek yarıyo derler ya öyle işte...)

Son düzenleme: 2 Nisan 2011
  9. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    valla 1 ayda 10 15 kilo naptın arkadaş 3 ayda veremeyenler war onu.. ama madem gözünü kararttın.. power system l-carnitine 2700 mg liquit forte al 90 lira civarı 20 kapsül var... kesinlikle ve kesinlikle karbonhidrat ı kes yağ seker tuz hamur işinide kes 1 ay günde 5 gün cardio akşamları bölgesel definasyon ağırlık çalış max bu şekilde kilo verebilirsin 1 ayda ama söylemedi deme 1 hafta böyle devam edince nefes alıcak halin kalmıyo ama antremanlardan önce l carnitine aldığın için enerjin yerine geliyo sonra tekrar kolunu kaldıramaz hale geliyosun :)

10. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    bir ay içinde 10 15 kilo verilebilir ama verilmemesi gerekir çünki sağlıklı değildir. demek istediğmiz budur ki sende aynı konuya değinmişsin :)

bende kasım 2009da 109 kiloyken başladım bu spora. bir sürü yağ yakıcı kullandım. bilinçsiz bir çok diyet yaptım. ama sonunda kendi dengemi buldum. benim için ideali ekmekten ve şekerden mümkün olduğu kadar kaçmak. sanada tavsiyelerim o yönde olur tabi sporunuda aksatmaman kaydıyla :)

evet avatardaki resim benim kendi vücudum ama buzdağının görünmeyen tarafı pekte öyle değil açıkçası :) hala eritmek için uğraştığım bir ayva göbeğim var ama NASIL Kİ 3 AYDA O GÖBEK O HALE GELMEDİYSE 3 AYDADA GİTMEYECEKTİR. 1,5 yıldır uğraşıyorum ve hedefim net abdominaller görünmeden bırakmak yok :) en üstteki belli etmeye başladı kendisini geriside gelecektir.

edit: takviye ürünleri içinde en iyi verim aldığım elma sirkesi ve ester-c vitaminidir. değinmedende geçemiyeceğim.

Son düzenleme: 2 Nisan 2011
  11. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    ayda nasılsa 1.-1.5 kilo almak saglıklısa bunun 2 katı 3 - 3.5 kilo vermek saglıklıdır kilovermeyi bukadar takmayın saglınızı bozmaa değmez karboyu azaltın saglıklı yagları bile kesmeyn sebze ve protein agırlıklı beslenin gerisi bide kardio kalıo eğer birden o kiloyu vücudtan atarsanz karın bölgesi yada başka yerlerinzdeki deri tabakası kalıcaktır buna emn olablrsiniz yada vücuttaki istenmeyen görntü ve saglık problemleri cabası ...

bunu 40 kiloya yakn kilo atmış biri yazmıştır bu sporu öncelk saglıklı bi yaşama destek olarak görün ...

12. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    30 kiloya yakın verdim bende ve sorunum bahsettiğiniz deri sarkması genel olarak :/

Sayfayı Paylaş