Bana En İyi Programı Hazırlayabilecek varmı ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kalkan333 tarafından 24 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Arkadaşlar body de 2. ayıma girdim ve spor salonuna yazıldım fakat hocaların ilgisizliği olsun vesayri güzel bir program hazırlayamadım.

Bir çoğunuz filexor un programını kullan diyecektir ama malesef imkanlar kısıtlı. Haftada 2 gün ve 2 saat gide biliyorum. Bana uygun en güzel programı hazırlaya bilecek arkadaş varmı ? Program Haftada 2 gün olmalı ve çok sağlam ağır bir program olmalı biliyorum belki çok şey istiyorum ama bunu yaparsanız çoooook sevinirim.

Yaşım : 16

Boyum : 175

Kilom : 55

Ağrıdan duramayacağım bir program istiyorum :) Şimdiden teşekkür ederim

Not : 2 gün çok az derseniz elimde 4kg dumbell mevcut 1 gün evdede çalışabilirim

---------- Post added at 20:25 ---------- Previous post was at 19:58 ----------

Konu günceldir. 7/24 forumdayım ö.m atarakta programı önerebilirsiniz

---------- Post added at 22:20 ---------- Previous post was at 20:25 ----------

Neyse artık kafamıza göre birşeyler yapıcaz sağolun

2. SPARTACUS5

SPARTACUS5 Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Doctor
    Yer:
    İstanbul
    Bu teklifi bir değerlendir derim.
    Hem iyi antrenman yapar,hem iyi beslenir,kalanı yanında götürür,salonun boyası bittikten sonra protein shake'ni içersin.
    Yaza doğru da ustabaşılığa terfi edip definasyona girersin.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Azi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş