Bana Biri Yardım Etsin Tavsiye verin

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve hayalet79 tarafından 19 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hayalet79

hayalet79 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    S.a Herkese merhaba benim yaş 17 boyum 1.75 kiloda 57-60 arası fitness salonuna yazılalı 3 gün oldu ben kilo almak ve kas yapmak istiyorum ama kas yapmak için ilk kilo gerek bunun için günde kilomun 2 katı gramınca protein tüketemiyorum ama kiloda almak istiyorum protein tozumu almalıyım yoksa kilo arttırıcı şeylermi 2 sini alacak imkan yok 2 sinden birini almalıyım tavsiyelerinizi bekliyorum . Kilo alayım derken dahada kilo vermek istemiyorum yemem iyi ama protein çok tüketemiyorum tüketebildiğm günde en fazla 5 yumurta 3-4 bardak süt vede evde ve iş yerinde ne yemek pişmişse yardım edin protein tozumu hem kas için hem kilo arttırmak için yoksa kilo aldırıcı şeylermi gainer mi ney öyle bişey duydum ?? yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Tavuk göğsünün kilosu 8-9 TL 100 gr tavuk göğsü ortalama 20 - 25 gr protein içerir supplementlere vericeğin para yerine tavuk göğsü alırsan çok rahat protein ihtiyacını karşılayabilirsin.

hayalet79 bunu beğendi.
  3. hayalet79

hayalet79 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    protein tozu olarak syntha-6 var alırsam şayet bunu almayı düşünüyorum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:33 ----------

öyle ama onu pişirecek öyle vaktim falan yok yani amacım lkilo almak

4. badboy9119

badboy9119 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    O zaman gainer almalısın. bsn alcaksan true mass alabilirsin

hayalet79 bunu beğendi.
  5. hayalet79

hayalet79 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ama işte ozamanda protein eksik kalmış oluyor :S

6. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123

Annene pişirmesi için verebilirsin pişirip buzdolabına koysun oradan ihtiyacın mukabilinde tüketebilirsin.

Malesef bu işler "yemek yiyemiyorum toza dayanıyım" mantığıyla yürümüyor. Bu tozlara ümit bağlayıp pembe hayaller kurmamanı öneririm

hayalet79 bunu beğendi.
  7. hayalet79

hayalet79 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Dediğiniz gibi öylede olabilir. kilom 60 günde 4-5 yumurta 100 gram tavuk 2-3 bardak süt ve iş yerinde ve evde ne pişmişse yiyerekde proteini tamamlayabilirmiyim

Sayfayı Paylaş