Bana Beslenme Programı Yazabilirmisiniz?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve serhatrr tarafından 25 Aralık 2005 başlatılmıştır.

1. serhatrr

serhatrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrencı
    Yer:
    ıstanbul bagcılar
    boyum 1,70 kilom,70-75 arası, yaşım 15. sıkı bir diyete ihtiyacım var. 5 ay body yaptım sonra 5 ay bırakmak zorunda kaldım ama yine başladım 1 ay oldu ve bugünde amino asit almaya başladım . lütfen iyi bir beslenme programı ve zayıflamak için yapılcak hareketler tabi birde boyumda kısa boy uzatmak için yapılabilecek hareketler yazarsanız iiyi olur :(

2. zafer.ergen

zafer.ergen Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    gelişme çağındasın,bu yüzden herhangi bir diyet yapmamalısın.fazla kilolarını sıkı çalışarak vermelisin.zaten ölçülerine göre aşırı bir kilon olmadığını düşünüyorum.squat ve militrey pres gibi omuriliğine baskı yapacak hareketlerden kaçın,ayrıca her antrenman öncesi ısınma hareketlerine barfiksi ekle 3set maximum.illa diyet yapacağım diyorsan yemeklerinden yağı,tuzu,şekeri çıkart abur cuburdan kaçın ekmeğide kepek yada çavdar olarak tüket .daha yolun başındasın aminoasit vb.şeyleri daha sonraya bırakırsan iyi edersin

3. serhatrr

serhatrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrencı
    Yer:
    ıstanbul bagcılar
    tamam dediklerine uyarım ama amino asit siparişi werdim yarın getirecek parayıda werdik :roll:

4. zafer.ergen

zafer.ergen Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    o zaman bir kereden birşey olmaz deyip kullanacansı.o kadar parayı çöpe atcak değiliz herhalde.

5. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    sakın ola tuzu keseyim deme, en fazla azaltabilirsin. yağı da günlük 1-2 yemek kaşığı zeytinyağı veya balık yağı olarak almalısın, yağda eriyen vitaminler için.

6. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    serhatrr sadece bu basliga bagli kalma site icinde tüm sorularına cevaplar var.aslinda bu konun kitlenmesi gerekirdi ama arkadaslar sana cevap attigi icin kitlemiyoruz.ama bir daha ki sefere baslik acmadan önce sitede arastirma yap ;)

Sayfayı Paylaş