bana önerisi olan varmı koşu antreman?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve jakamen81 tarafından 4 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. jakamen81

jakamen81 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaslar yasım 32 boyum 1,76 kilom 78 gecen sene 3 ay body yaptım ondan 2009 da 1,5 sene yapmıstım ama sonradan sporu bıraktım işim gereği hareket sıfır sadece motorla dagıtım yapıyorum yurumek fdelan yok habıre ye otur aksamları alkol bira ve sigarada cabası 10 gün önce sigarayı bıraktım alkolude bıraktım ama gobegım var oyle ahım sahım degıl sıgarayı bıraktıktan sonra aksamları yuruyus yaptım sahıle yakın oturuyorum 3 km yuruyorum 3 km de dönüş ve beledıyenın calısma alanlarında mekik bacak hareketleri yapıyorum sınav cekıyorum saglıklı yasamaya karar verdım hafıf tempoda kosuda yapıyorum 3-4 dakıka kadar yuruyus arasında merdıven cıkarken nefes nefese kalmak ıstemıyorum kondısyonum olsun kalp ve cıger saglıklı olsun ıstıyorum bana tavsıyesı olan arkadaslar varmı acaba nasıl ve nerden baslamalıyım

1- gündüzmü aksammı kosmalıyım cıgerlerım acılsın temızlensın sıgaranın zararı kalmasın ıstıyorum

2 nekadar sure nızamı yuruyus yapmalıyım hafıf tempo nekadar kosmalıyım

3- mesafeler nekadar aralıklı olmalı kacar dakıka yuruyus ve kosu faydalı

önce hafif yuruyus yapıyorum sonra hızlanıyorum hızlı yuruyus en son kosuya gecıyorum kademe kademe hergün yapsam olurmu yada neler yapmalıyım dfaha 5 gündür basladım bunlara yardımcı olucak arkadaslara tesekkur edıyorum
    dumbelllls

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş