BALDIR BACAK ERİTME

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MesutCakmak tarafından 4 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. MesutCakmak

MesutCakmak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba azimli arkadaslar. Azimli diyorum ki her insan spor disiplinine uyamaz. Arkadaslar 2bucuk sene önce 4 ayda 25 kilo verip 100 den 75 e düşmüştüm. Boyumda 1.75 gayet iyiydim kesinlikle sıkıydım ve 1 gram sarkma olmamıştı.Sporu bıraktım 2 senede 10 kilo aldım 85 oldum. 2 hafta oldu tekrar başladım 81.5 civarına geldim. Velhasıl baldırlarım kalın baya hani kilo alıp verme olayım komple her yerden alır veririm. Baldırlarımın erimesi için bu konuda tecrübeli arkadaşlarımın yorumlarını istiyorum. Antreman sonrası sağ sol ve arkaya açma germe yapıyorum twist ve yana esneme.

2. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Bende 10 kilo civarında kilo verdim 76'dan 65'e düştüm. Bacaklarım hem fazla kaslı hemde yağlıydı. Sabah aç karnına evden işe 10 km, dönüştede aynı şekilde bisiklet kullanarak bayağı fark etti ki bacaklarımın zor sığdığı pantolonlarım fazlasıyla bol oluyor. Bu şekilde bir bisiklet kullanımı olabilir, az ağırlık çok tekrar bacak antremanları olabilir. Fayda sağlayacağını düşünüyorum.

3. MesutCakmak

MesutCakmak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Tesekkur ederim hocam. Daha baska yok mu arkadaslar?

Sayfayı Paylaş