Balayi Için Otel

Konusu 'Kültür Sanat Bilim Seyahat' forumundadır ve guardbody tarafından 27 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    Arkadaşlar bir konu hakkında sizlerin fikirlerinizi almak istedim.Bazılarınızın bildiği üzere 2 ay sonra düğünüm var(bu konu ile ilgili davet zamanı gelince yapılacak).düğün ekim ayında olacagından balayını 21-22 ekim gibi saptadık.ben müşteri şikayetleri kısmında yaptığım araştırmalar ve fiyat bilgileri doğrultusunda 2 adet otel bulabildim.mevsim biraz geçmiş gibi olacagından sıcağın en bol yaşanabileceği yer olarak alanya ve antalyayı uygun buldum.seçtiğim yerlerden biri akropol hotel diğeride royal rose hotel.ikisininde kişi başı konaklama ücreti 43 ytl(ekim ayı için).ikiside 4 yıldız ve aynı özellikte.sizlerinde fikrini almak isterim.sonuçta benim yaptıgım arastırma internet üzerinden.yani anlatılanlar şişirme olabilir.Şimdiden teşekkürler.

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Guard öncelikle Allah bir yastikta kocatsin dileklerimi sunayim;)
    Bodrumda Diamond of Bodrum Oteli var, güzel bir yer. O zamana sicaklar nasil olur bir bilgim yok.
    www.diamondofbodrum.com.tr

3. Sampiyon

Sampiyon Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Teknisyeni
    Yer:
    İstanbul
    Şimdiden mutluluklar dilerim.
    Belki biraz maddiyat açısından fazla olabilir ama o tarihlerde en iyi balayı sanırım Kıbrıs gibi geliyor bana. Birde Kıbrıs'ı araştırın isterseniz.

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    Despo ve Şampiyon iyi dilekleriniz için teşekkürler.Davetiye basılır basılmaz sitede yayınlayacağım.Bu stresli ama mutlu günümde sizleri yanımda görmek isterim.Malum harcamalar kendi boyumu biraz aştığı için para anca 4 yıldız otele yetiyor.Günlük kişi başı 40 ytl tam keseme göre yani...Bodrumu bende çok seviyorum fakat mevsim biraz riskli olduğundan akdeniz kıyıları sıcaklığını muhafaza edebilecek tek yer gibi görünüyor.tekrar teşekkürler.

5. Quad Damage

Quad Damage Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Selam,

Hayırlı olsun kardeşim.
    Eğer tercihin Alnaya ise fiyatı Ekim ayında 45 olan Stella Beach (5 yıldız)'i tavsiye ederim. Yanındaki Dephin (5 yıldız) da çok iyidir. O da 65-70 olması lazım Ekim ayı için ama daha kalitedir.

Alternatif olarak Mısır'daki süper ekonomik tatilleri tavsiye ederim. Şu an 1 haftalık 4 yıldızlı otel + uçak bileti 200€ civarı. Ayrıca Mısır vize istemiyor.

6. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    Guardbody hayat arkadaşınla bir ömür geçirmek üzere çıktığın bu yolda sana mutluluklar diler, tebrik ederim...
    Alanya'daki otellerin bir çoğunu gayet iyi biliyorum. Bu yüzden sana bir kaç tavsiyem olacak. Alanya yöresinde kesinlikle 4 yıldızlı bir otelde balayını geçirmeni önermiyorum. Bu tarihlerde 60 ytl ye kalacağın kaliteli 5 yıldızlı oteller de var. Mesela ben bundan birkaç hafta önce Alanya'da Grand Kaptan Hotel'de tatilimi geçirdim. Ayrıca Beach Club Doğanay, Dinler Hotel, Serapsu Beach Resort Hotel, Aydınbey Gold Dreams Hotel sana tavsiye edebileceğim 5 yıldızlı güzel otellerden bir kaçı.. Ayrıca Grand Kaptan'ın animasyonları bol ve eğlenceli. Ama Aydınbey'de yer bulursan burası da güzel.
    Bir de hangi otel olursa olsun çatı çatır pazarlığını yap derim. Bana 115 ytl fiyat çekmelerine rağmen 90 ytl ye düşürdüm fiyatı.
    otellerin sitelerine girip bakabilirsin. Bunlar Alanya yöresinin en iyi otellerinden bir kaçı. Tecrübeyle sabittir thums:

7. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    quad damage ve cherokee iyi dileklerinize teşekkürler.verdiğiniz bilgileri degerlendirmeye hemen alıyorum.darısı geriye kalanların başına.

8. KaRaBaSH

KaRaBaSH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    kalkan'da patara prince hotel var. 4 yıldızlı, kalkan'ın en iyi tesislerinden biri; o tarihte makul ücretler karşılığı kalabilirsiniz. kalkan merkeze yakın, denizi mükemmel, zaten çoğu odası çiftler için tasarlanmış. sakin ve keyifli bir balayı için tavsiye ederim.
    mutluluklar dilerim, sevindim gerçekten.

9. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    teşekkürler karabash yalnız kalkan taraflarında ben herşey dahil otel bulamadım.alanya ve antalya haricindeki yerlerde (özellikle kalkan tarafları) yarım pansiyon.e balayı denilincede insan herşey tam olsun istiyor.yoksa en çok merak ettiğim ve namını duydugum yerlerden biri kalkan.

10. KaRaBaSH

KaRaBaSH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    onda haklısın guardbody abicim. herşey dahil değil, herşey dahil istemekte de haklısın. ama ortam olarak çiftler için kalkan bir numara onu da belirteyim.

Sayfayı Paylaş