Bal süt bıldırcın yumurtası

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve bahadir63 tarafından 5 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bahadir63

bahadir63 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba uzun zamandır takip ettigim bi site fakat üye olma ihtiyacı duymamıstım artık zamanı geldiğini düşündüm hem kendimi tanıtayım hemde bi sorum olacak

16-17 yaş arası body yaptım 17-18 boksla ilgilendim şimdi üniversiteye hazırlanıyorum ve sürekli evdeyim p90xe başladım direnç lastiği ile cogu haraketi yapıyodum fakat direnç lastiği en kalitelisi olmasına ragmen dayanmadı bende kardiyo programı olan kenpo programını her gün yapmaya başladım üniversitete dövüş sanatlarıyla ilgilenecegim için nefes kontrolü ve yumruk hızı acısından iyi olacagını düşünüyorum neyse cok uzatmadan soruya geleyim

amacım kilo vermek diyet yapıyorum kafama göre yumurta tavuk falan yiyorum arada salata yapıyorum ve spordan sonra başlıkta belirttiğim bal süt bıldırcın yumurtası karışımını içiyorum fakat bi kaç kişiden bu karışımın kilo aldırdıgını duydum ve size sormak istedim böyle bi durum söz konusu mudur eger kilo aldırıyorsa ne gibi enerji verecek bi karışım önerirsiniz? boyum 1.95 kilom 100

2. bahadir63

bahadir63 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Güncel

3. jonahhex

jonahhex Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    balı hayatindan çıkar direk şeker çünkü aldığın kaloriyi hesapla sürekli kalori hesabi yap karbonhidratı azalt şekeri ve tuzu hayatindan çıkarmalisin

4. bahadir63

bahadir63 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    zaten şeker kullanan birisi değilim o zaman balıda çıkarıyoruz yumurta süt karışımı biraz değişik olacak ama olsun

Sayfayı Paylaş