Baklava kasların sırrı ortaya çıktı - 12 haftada 8 kilo yağ yakıp, 10 kilo kas yaptı.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve brhmcr tarafından 9 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. brhmcr

brhmcr Guest

2. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Vücudu oldukça ideal olmuş söylemeden geçemicem :)

3. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    31 yaşındaki yazar 12 haftada 8 kilo yağ yakıp, 10 kilo kas yaptı.

salonlarda tartı var hoca bekliyor siz diyorsunuz 3 kilo kas yakayım, o bi alet tutuyor size hoop eriyor yağlar.
    ne kadar kas vereyim diyor tartıp veriyor çok basit.

şimdi gelelim işin gerçeğine,
    bu tip adamlar aslında eskiden altyapısı olan adamlar, ara veriyor sonra kas hafızası ile eski haline geliyor insan da sanıyor ki sıfırdan yaptı. aslında adamın yıllarca çalışmışlığı var.

bir de biri test etmişti nasıl before after da insanlar kandırılıyor, adam deli gibi hamurlu şeyler yiyip gazlı içecekler işe şişiriyor mideyi, sonra ışık oyunuydu, bronzluktu boyaydı pat diye vücut yapıveriyor.

bu tip dergiler inandırıcılığını yitiriyor insanlar bilinçlendikçe işin gerçeğinive zorluğunu kavrıyor az çok. dergilerin amacı supplement satışını arttırmak ne de olsa yarısı supplement reklamı. flex hariç. flex in %99 ı reklam çünki yarıdan fazlası.

Ocensers, thetramp, StormBlast ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Formül neymiş bizde yapalım abi :D

5. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    bir de yediklerini yazmış salam ve patates. salama diyecek bir şey yok zaten görünce kaçılması gereken şeylerin başında geliyor. diğeri için de patates = şeker.

6. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    ben 12 haftada 10kg saf kas kazanan görmedim hemde 8kg da yağ yakmış kas hafızası olacağını da pek düşünmüyorum hele ki böyle saçma bir beslenme ile...

şimdiye kadar bir tek victor martinez hapisten çıktıktan sonra o zayıf halinin kısa süre sonra olympiada yarışması bana bu kadar ilginç gelmişti ama onun da nedenleri belli tabi ;)

he bir de lee priest'in yağ yakım süreci var o da bambaşka bir olay çok kısa sürede gerçekleşen; (priest her off sezonda bu halde bulk yapardı)

bu da deathlifter'ın dediği Furious Pete videosu
    [YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=M957dACQyfU[/YOUTUBE]

Son düzenleme: 9 Ocak 2013
    rockybalboa7 ve thetramp bunu beğendi.
  7. Mona

Mona Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    hadi göbeğe eyvallahda o kol kasları o göğüs kasları 3 ayda nasıl böyle güzel oldu?

8. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    "Son yıllarda dünya, işlerin tersine dönüşüne sahne oluyor. "Seksi kadın vücudu"nun yerini "seksi erkek vücudu" alıyor."

Sitede gördüğüm yazı buraya yazmak istedim .)

9. kur2at

kur2at Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gaza getiriyorlar gerçekten 104 günde bencede zor altyapısı var muhakkak fakat aldığı besinler ilginç.destekleyici ürünler kullanmıştır muhakkak.

10. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Dergide 12 hafta diyorsa emin olun 12 haftalık bir sonuç değildir hele mens health gibi bir dergiye hiç güvenmeyin, bence tartışmaya değecek birşey yok kesinlikle yalan :)

Son düzenleme: 9 Ocak 2013
    StormBlast bunu beğendi.
  11. halil_37

halil_37 Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    43
    Deathlifter'in de dedigi gibi, kas hafizasi sayesinde bu sekilde mumkun, neden derseniz kendimden biliyorum. ben 2.5 senedir powerlifting yapiyorum. bu sene tam 4 ay hiç antrenman yapmadim ve 9 kilo kaybettim. (zatn zayifim) 2 aylik before after yapsam fotograftaki gibi bir gorunum olabilirdi. antrenmani birakip zayifladiktan sonra neredeyse bu sporu hiç yapmaisim gibi bir fizik vardi fakat vucut kendini 2 ayda toparladi. eski kiloma ulasmadim fakat fit br vucut elde ettim.

Sayfayı Paylaş