Baklava dilim karın kası için

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve RefLeX tarafından 23 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. RefLeX

RefLeX Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhba. Başlıkta belirttigm gibi baklava dilimi karın kası yapmak istiyorum forumda biraz araştırdım hareketleri öğrendim ve yaklaşık 2 haftadır hergün calısıyorum. Bunun dışında karındaki yağlarıda yakmak gerekiyomuş 15 yaşındayım 1.76 boy 70 kilodym ama yani hic yağlı olduğum felan söylenemez zaten 6 aydır evde dumbel calısıyorum yazın mekik çekiyordum o yüzden karın bölgem zaten üçgen. Bu baklava dilimlerinin çıkması için başka neyapabilirm bu şekilde ne kdr sürede belirginleşirler yada başka ne yapmam gerekiyor diyet felanmı yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme: 23 Şubat 2011
  2. nehir55

nehir55 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Gebze
    keçeli kalemle yapabilirsin :D

MDSK33 bunu beğendi.
  3. Gwindor

Gwindor Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    güllüoğlundan 6 tane baklava al :). şaka bi yana çok basit bişey değil bu istediğin düzenli yemek,idman,rejim ve sistemli çalışmak lazım.

4. RefLeX

RefLeX Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :D basit olmasın sistemlide çalışırım yeterki bana bi program ve bilgi verin.

5. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    20x3 yarım mekik 20x3 tam mekik 20x3 leg raise. Ben bunu uyguluyorum karın için.

Sayfayı Paylaş