Bakarmiisniz bodcyler

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve yasinerkan tarafından 13 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. yasinerkan

yasinerkan Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Herkeze iyi günler arkadaşlar ben yaklaşık 6 ay bady yaptım bıraktım askere gittim geldim şuanda tekrra başlamak istiyorum 1.98 boyum var 100 kiloyum
    yalan söledim 105 kiloyum :D aşıır sarktı vücudum tekrar başlamak istiyorum
    nedeni arkadaşlar kilo olmuyo arkadaşlar düzgün bir vücudum olsun istiyorum
    eğer başlamak isteyen varsa bodye kilo ve vücutları düzgün deyilse başlasınlar çünkü
    kilo olmuyo arkadaslar sahilde görüyodum göğüs kısmı sarkmış falan filan o kadar iğrenç duruyorki yanlış anlamayın size laf sokmaya çalışmıyorum sizi teşvikliyorum
    bodye bizim bi arkadaş vardı göbeği vardı kiloluydu ama hiç takmaz gibi görürdü
    türk kası der güler gecerdi bi gün bir baktım oturmuş gözü dolmuş gittim yanına
    noldu kız red etti neden kilo yüzünden biz ikimizde hırslandık ve spora başllıcaz
    eylül ayında allah nasip ederse sizdede varsa kilolu arkadaslar başlayın arkadaşlar kendi vücudunuza saygınız olsun bakın spora başlayın kilo vermeye başlayın yemin ederim hayata bakış acınız değişcek kurtulun o ikinci adamdan arkadaşlar birde lütfen adale kaslarınızı genişletmeyin yani iri göstertmeyin
    adama bakıyom omuz kol göğüs yüklenmiş ama bel kısmı kalın özür dilerim ama
    iğrenç duruyorsunuz çünkü şekilsiz duruyor en iyisi fitnes vücududur eylül ayında başlıcam allaha nasip ederse HEP BERABER BAŞLIYTALIM ARKADAŞLAR KURTULALIM KİLOLARDAN ELBİSE GİYERSİNİZ OLMAZ OTOBÜSE BİNERSİNİZ TER KOKUSUNDAN MİLLET KAÇAR ELBİSE GİYERSİNİZ ÜSTÜNÜZE OLMAZ BOĞAZIMIZA DİKKAT EDELİM HEP BERABER 2012 YILINA YAZINA HAZIRLAYALIM PLAJDAKİLER VÜCUT GÖRSÜN HERKESİN GÖZÜ ÜSTÜNÜZDE :D DÜŞÜNÜN
    ÇÜNKÜ BU SPORU YAPANLARIN NERDEYSE HEPSİ GÖSTERİŞ İÇİN YAPIYOR KİMSE BANA SAĞLIK FİLAN MASAL OKUMASIN HAYDİ GENÇLER 2012 YILINDA YAZ AYINDA PLAJLAR BİZİ BEKLİYOR HERKEZ BODYEEEbench_O

not konu saçma gelebilir ama sizin iyiliniz için kurtulalım o kilolardan ;) hep beraber başlayalım hayata bakış açınız değişcek emin olun herkeze iyi geceler

Sayfayı Paylaş