Bakırköyde uygun fiyatlı spor salonu arıyorum.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Mr.Biceps tarafından 1 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Mr.Biceps

Mr.Biceps Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konu açamıyorum. O yüzden buraya yazayım dedim. Bakırköyde spor salonu fiyatları uçmuş. Adamlar neredeyse ev kirası kadar fiyat istiyorlar. En kral spor aleti bile 1500 tl yi geçmezken insan 500-600 tl ye mekanik çalışmaları yapabilecek EVİNDE minik bir spor KÖŞESİ kurabilecekken adam çıkmış ayda 200 tl den başlayan fiyatlarla spor salonu aidatı istiyor. yok yılda 3000 euro isteyen mi istersin, 2500 tl diyen mi. heralde bazıları parayı kolay kazanıyor bir tek ben zorlanıyorum.

Ankaradan istanbula geldim. ankarada şöyle bodrum kata inip, çalıştığımız düz sıradan salonlara ayda 30-40 tl veriyorduk. burada rakamlar havada uçuşuyor.

Bakırköy istanbul caddesine yakın bir spor salonu arıyorum. bilen gören varsa, aylık ücretiyle beraber söylerse sevinirim.

incirli caddesi demezseniz memnun olurum. sakızağacı veya yenimahalle olabilir diğer mahalleler uzak. yürüyerek gidicem. o yüzden yakın olmasını istiyorum.

ADMİNLERDE KONUYU İLGİLİ YERE TAŞIRSA HİÇ OLMASA CEVAP ALABİLİRİZ. BU KONU AÇAMAMA MUHABBETİNİ DE ANLAMADIM KUSURA BAKMAYIN. İNSANLAR FORUMLARINA MESAJ ATSIN DİYE ÜYELERİNE PARA VERİYOR BURADA KONU AÇAMIYORUZ.

Son düzenleme: 1 Aralık 2009
  2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz
    kurallar gereği forumda 3-7 gün konu açılamıyor bazı bölümlerde..bu durumda arama yapmış olsanız zaten mevcut bir sürü spor salonu başlığı olduğunu görürdünüz..

lütfen konu dışı bölümünü inceleyiniz..

Anlayışınız için teşekkür ederiz..
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş