Bakın Köpekler Bakın. Doyun! (Motivasyon)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve -hitman- tarafından 5 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. Onur BABACAN

Onur BABACAN Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    28
    1.78 boy 100 kiloyum, kollarım 45 cm. Avatardaki resimden anlaşılması lazımdı pek ufak tefek birine benzemiyor :)

Hitman kardeşim elbette inanıyorum ki sen bu sporu kadınlar için yapmıyorsun fakat ilk yazından çıkan anlam yukarıda belirttiğim gibi. Yazılı ifade kabiliyetin çok iyi değil diye düşünüyorum. Bir konu üzerinde tartışıyoruz, senin yazın vesile oldu ki kimin yazmış olduğu bile gözardı edildi, bu yüzden üstüne alınacağın bir durum yok.

Master_Blaster bunu beğendi.
  2. Onur BABACAN

Onur BABACAN Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    28
    Ayrıca ben vücut çalışanlara "kadınlar için yapıyorlar" demiyorum. Onu sen diyorsun hatta bunun üzerine milletin kolundaki karısının sevgilisinin bile kaslı vücuda hayran kalıp bakacağını belirten motivasyon yazmışsın.

Kas miktarı ile kadın beğenisinin alakası olmadığını savunan birisinin 36 cm kollu sıska bir şey olduğunu düşünmen çok komiğime gitti. Bu -ne olur alınma- dar bir dünya görüşünden kaynaklanıyor. "Hız felakettir hızlı otomobil sürmeyin" diyen birisinin yavaş bir otomobile sahip olduğunu düşünmek gibi ...

stefan35 ve Master_Blaster bunu beğendi.
  3. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    bunu hiç üzerime alınmıyorum zira yazdıklarımın incir çekirdeğini doldurduğunu düşünüyorum :)
    diğer yorumları da okudum, sizinki de dahil hepsi incir çekirdeğini doldurabilir :)

Onur BABACAN bunu beğendi.
  4. HaliDBinVeliD

HaliDBinVeliD Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Ya abi şu basligi okudukca acaibime gidiyor bu nasil bir tasvir sanati ;)

5. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Kendilerine bile itiraf edemiyorlar ki dışarıya söylesinler:) Dışarıya her kız ayy iğrenç vs. gibi laflar eder. İçten içe nasıl yandıklarını iyi bilirim çünkü yaşadım, şahit oldum, bizzat oldum:) Ben öyle çok ileri seviyede falan değilim tabi ki Mr. olympia vücutçularını falan beğenmemeleri normal veya çok iri müsabık sporcuları. Yahu bak aynı mantığı biz kuralım. İri göğüslü, çıkık kalçalı hatları kıvrımlı bi hatunu mu daha seksi bulursun, dümdüz hatları olmayan birini mi? Aynı mantık. He motivasyonun kız beğenisi olması mantıksız tabi ki katılıyorum. Ama beğeniyorlar emin olun. Tabi erkekten anlayanlar mesela Rus bayanlar gibi tanıyan arkadaşlar iyi bilir.

Tabi ben tartışmaya ortasından dalmışım biraz bi ton muhabbet dönmüş. Sadece bu yazıya ithaffen yazdım yanlış anlaşılmasın. Paradır, kariyerdir, davranıştır, egodur 1 ton etki var birilerini etkilemek için sadece vücut yetmez. Kısaca karı-kız için yapmayın işte sadece olayın özeti saçma bi mesaj oldu:D

Son düzenleme: 9 Kasım 2014
    torifonta ve mehmet_oztan bunu beğendi.
  6. Onur BABACAN

Onur BABACAN Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    28
    Bu mu tecrübe edip fikir sahibi olduğun olay, bir Rusla beraber oldun seni çok beğendi bu demektir ki Rus kadınlar erkekten anlıyor ve kaslı erkekleri beğeniyorlar.

Rus kadınlar da zaten -özellikle Türkiye'de- erkek tercihlerindeki seçicilikleriyle ve dürüstlükleriyle meşhurdur.

Benim yaş bu forum olayları için geçti galiba arkadaşlar kusura bakmayın, hepinize iyi idmanlar.

Master_Blaster bunu beğendi.
  7. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Yok hayır tam ifade edememişim gerçekten şimdi tekrar okudum da. İş- spor- ders falan derken kafa kalmadı. Araya kendimi katınca da baya itici olmuş mesaj. Kadınların yüzde 99'u diyince yani yanıtlama gereği duydum. Tam ifade edememişim kendimi. Sadece kadınlar üzerinden kendinizi motive etmeyin diyerek anlaşalım bence:D

8. Onur BABACAN

Onur BABACAN Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    28
    Kusura bakma aksi ihtiyarlar gibi oldum ben de :)

9. Master_Blaster

Master_Blaster Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Ne kadar kadın düşkünü bi millet olduk böyle. Bodyi kız tavlamak için yaparlar , kariyeri kızları etkilemek için kullanırlar , para desen kız tavlamak için kazanırlar. Kadını indeksli yaşayan kadın düşkünü tipli insanlar hayatı ne kadar dar çerçevelerde yaşıyolar böyle.

Ben herşeyi önce kendim sonrada sevdiklerim için yaparım. Babam beni bu yönde çok iyi geliştirdi. Ona teşekkur eserim.

maietnigri, sağlamirade, FanDzeghi* ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  10. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    yazmayacaktım ama şu konuda şuana kadar en iyi yorum senden geldi bende hep derim ilk önce kendi düşüncelerimiz zevklerimiz önemlidir diye millet kendini unutmuş başkalarının ne düşündüğünü kendi düşüncelerinin önüne koymuş sonrada hayatta niçin mutlu değilim niçin başarılı olmadım derler yahu kendi düşüncelerini yansıtamayan başkalarının zevkiyle yaşan insan hayatta nasıl iyi yerlere gelsin

elezar ve Master_Blaster bunu beğendi.
  11. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Babaya saygılar

12. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    istediğin kadar derinlikte karın kasın olsun, göğüs kasların tel tel sayılsın, sırtın artık nasıl oluyorsa. elinde 1 viski bardağı olan şişko kirli sakallı yat sahibi bir kardeşimiz senden daha havalı olacaktır.
    yani günümüz kadınları kolunun kalınlığına değil; cebinin kalınlığına bakıyor o_O

13. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Ya o viskici arkadaşın yatının yanına Lazar Angelov gibi bir herifin yatı yanaşırsa? :) Şaka maka elinde viski bardağı olan adam da, vücudu heybetli adam da mutlu olsun. Biz sporumuzu kendimiz için yapmaya devam edelim.

14. Larkozss

Larkozss Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Bilgisayar programcılığı
    Yer:
    ISPARTA
    ben vücüdumu yapayım da kim ne derse desin hem kızlar konusuna gelince afedersiniz vajinalarının suyu akıyor kaslı ve genç bir çocuk gördüklerinde iki kuyruk sallayın hemen düşerler sevgilisini bırakıp yakışıklı çocuklara giden çok kız gördüm ben aldanmayın yok iyi değil yok kötü itici iğrenç dediklerine bakmayın onlar sahip olamayacakları herşeyi kötülerler olay bu kadar basit kadın deyince aklınıza ilk gelen EGO olsun.

15. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    vakti zamanında padişahın kulağına, bağdat vilayeti ile ilgili dedikodular gelir. bağdat şehrinin yoldan çıktığını haber alır bizim padişah. derhal vezirini yanına çağırır:
    "vezirim, derhal yola çık, bağdata git, orda ne olup bitiyor, öğren bana anlat" der... vezir alır emri çıkar yola. padişah hemen arkasından diğer vezirini çağırır,
    "vezirim, derhal yola çık, bağdata git, orda neler olup bitiyor, gez dolaş öğren gel" der, ikinci vezir de yola çıkar.
    iki vezir birbirinden habersiz bağdatı gezer, insanlarla konuşup ortamlara girer, arkadaşlıklar kurup muhabbet ederler. vezirlerden biri çıkar gelir padişahın huzuruna,
    "padişahım, bağdat bitmiş, bağdat yoldan çıkmış, her tarafta fuhuş var, herkes hırsız olmuş, alkol almış başını gitmiş, sokaklar ayyaştan geçilmiyor" demiş.
    diğer vezir gelmiş, çıkmış padişahın huzuruna:
    "padişahım, bugüne kadar bağdat gibi bir şehir hiç görmedim. bağdat bir ilim irfan yuvası olmuş. her yerde medreseler, ilim yuvaları.. sokaklar tertemiz, her sokakta hamamlar çeşmeler var. insanlar ilim öğrenmek için yoğun bir çaba içerisinde. bağdat hakkında söylenen herşey yanlış. bağdat bizim en güzide şehrimiz olmuş" demiş.
    kıssadan hisse, o girdiğin ortamlardan uzaklaş. bu tip kızlarla muhabbeti kes. arkadaşlıklarını bitir :)

16. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    para para parraaaa gerisi bos:D

17. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Binlerce yıl önce, mağaranın girişini en iyi koruyan, en çok et getiren ' kaslı ' revaçtaydı, eti artık markette karttan çektirip alıyoruz, o yüzden kartın borcunu en iyi ödeyenin popüler olması doğal. Ama forumun adı paraforumtr değil, hem eski alışkanlıklarda kolay terkedilemiyor, içgüdülerin de az biraz yeri var :)

18. Larkozss

Larkozss Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Bilgisayar programcılığı
    Yer:
    ISPARTA
    ahaha :d.d. tutumun hoşuma gitti abi :d.d.

19. sağlamirade

sağlamirade Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    @-hitman- 'nin anlatmak istediği ile yorumları pek bağdaştıramadım, konu dağılmış neyse ben casusluk yapmayayım şimdi de özetle fitness'a başladığımda sosyal hayatımdan kötü alışkanlıklarımdan ve daimi arkadaş çevremden fedakarlık yapmak zorunda kaldım. ne kadar geliştiğimi fark edememiştim ta ki ,geçen sene iki elimle zor kaldırdığım kiloyu şimdi tek elle öteye atınca .) eskiden beni beğenmeyenlerin şimdi kendilerini beğendirmek için girdikleri uğraş benim bu spora verdiğim emeğin yanında hiç kalır, o yüzden sadece "baksınlar" şimdi

20. Onur BABACAN

Onur BABACAN Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    28
    Yüksek ağırlıkları tek elle öteye atabilen bir bayansınız, atamıyorken sizi beğenmeyenler şimdi kendilerini size beğendirmeye çalışıyorlar, doğru mu anladık ?

Yaver27 ve columbu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş