Bahçelievlerde salona fitness hocası aranmakta

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve dunkan tarafından 26 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. dunkan

dunkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar, bahçelieverde gayet büyük ve lüks salon için fitness eğitmeni aranmakta. İlgilenenler benimle bu siteden irtibata geçebilir. teşekkürler

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Şehir belirtmemişsiniz..Ankara, İstanbul...?

3. dunkan

dunkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pardon.. şehir istanbul

4. dunkan

dunkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dwolf isimli arkadasın posta kutusu dolu oldugu için özel mesaj gönderemiyorum. Eger bu konu ile ilgiliyse attigi mesaj tekrar irtibata geçerse sevinirim :)

5. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    :eek: Deneyimim yok,
    :eek: Belgem yok,
    :eek: Kadıköy'de oturuyorum, pek uzak değil ama yakın da değil.

Kaçak et gibiyim yoksa görüşmek isterdim :D
    + İş buldum onlarla görüşücem : )))

Son düzenleme: 27 Ağustos 2008
  6. dunkan

dunkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba gaddarkemal aradıgımız kişinin belgeli ve deneyimli olmasına gerek yok. Salonu çekip çevirebilecek istekli biri olması yeterli. Belgeye gelince; Avatarındaki kol yeteri kadar şeyi belgeliyor zaten:)

7. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Teşekkür ederim, özelden mesajla da irtibata geçicem ama birşeyi belirtmek zorundayım.

Ben bu siteye İzmir'e ailemin yanına geldiğimde üye oldum, şu an izmirdeyim. Bu bilgisayarda fotoğrafım bulunmadığından yurtdışındaki vücudunu beğendiğim amatör bir arkadaşımın fotoğrafını koydum. Herkes nasıl ya kendi fotoğrafını ya da beğendiği bir fotoğrafı koyuyorsa bende foto çekme imkanım ve mevcut fotom olmadığından arkadaşımın fotosunu koydum. Gerçi övünmek gibi olmasn kolum o arkadaştan iyidir, görüşürsek kendin kanaat getirirsin. Resimdeki arkadaşın benden fazlası; boyu, ten rengi ve bacak kasları ve benden bir yaş küçük olması :) Ben bi kaç sene daha bronlaşmazsam yakında peynir gibi olacağım resimdeki sahil çocuğunun aksine. Bu resmi de yerine kendi resmimi koyana kadar tutmayı düşünüyordum ancak insanları yanıltığımı farkettim.

Konuya dönersek ben sporun her nevini yürekten sevdiğim için bu başlık ilgimi çekti. Sevdiğim işi yapma fırsatı hoşuma gitti. Ama dün çok şükür sonunda güzel bir haber aldım, cazip bir iş teklifi var. Bugünde aradılar ve İstanbul'a çağırdılar, şu an kafam allak bullak çünkü 3 hafta kadar önce annem ve abim aynı anda hasta oldu ! İkisinin de durumu ağır olmamakla birlikte ciddi ve yalnız bırakmak istemiyorum. Kafam çok karışık. Yarın bu sorunu halledebilirsem İstanbula geçeceğim. Mevcut iş teklifi maddi olarak muhtemelen teklifinden daha caziptir çünkü Türkiye genelinde önerdiğin işin maaş aralığını, tanıdıklarımdan dolayı çok yakından biliyorum. Bana şu an önerilen iş ise ülke şartları için yüksek bir rakamı vaat ediyor.

Anlayış gösterirsin ki çok ihtiyacım olduğu bir dönemde aldığım çok cazip bir teklifi, maddi durumumdan ötürü senin teklifinin önüne çekmem çok doğal, daha doğrusu zaruri. Kendini benim yerime koyarsan hak verirsin. Eğer dün malum iş teklifini almasam senin bu teklifine bir kat daha sevinir ve ilk fırsatta görüşürdüm.

Özelden de iletişime geçeceğim ve bahsettiğim görüşmenin neticesini sana bildireceğim, eğer olumsuz geçerse, seninde hala ihtiyacın varsa ve kapın bana açıksa görüşürüz.

Bana teklif edilen iş Hadımköyde ve ben gerekirse sabahın 5'inde falan kalkmayı göze alıyorum. Yani aslında işin mesafesi benim için çokta önemli değil. Umarım senin ihtiyaçlarına karşılık verebilen dürüst ve çalışkan birini bulursun. Beni iş olmazsa sana bir artımı daha söyleyeyim, askerlik problemim yok, yaptım bitti !

Kendi durumumdan da seni haberdar edeceğim, görüşmek üzere :)

Son düzenleme: 27 Ağustos 2008
  8. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Birşeyi daha eklemek zarureti görüyorum:

Yazımı okuyan olursa şunu iyi bilsin, hiç kimse sevdiği işi maddi imkanları daha kısıtlı diye sevmediği işe tercih etmesin. Yazdıklarıma bakmayın çünkü benim bazı özel sebeplerden kendimin geçindirmekten çok daha fazla paraya ihtiyacm var. Eğer bu para ihtiyacım olmasa kesinlikle gayet yeterli bir ücret veren böyle sevdiğim işleri yaparım.

Bu işi yapacak yeterlilikte ve benim gibi maddi olarak darda olmayan arkadaş varsa bu tip işlere baksın. Hem sevdiğiniz işi yapacak hem insanlara faydanız olacak hem de işinizde spor olduğundan diğer işlerdeki gibi paslanmayacaksınız !!!

9. schwarzy

schwarzy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Student, Recepsionist
    Yer:
    Istanbul
    merhabalar ben de bahçelievler de yaşıyorum
    8 senedir bu sporu yapmaktayım
    başlığı geç farkettim
    halen ihtiyacınız varsa sizinle irtibata geçmek isterim
    yerinizi ve salonun ismini tam olarak öğrenebilir miyim

10. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci

1-2 senedir salon hocasının yardımcılığını ve hocalığı da yapıyorum , istersen bayrampaşa da oturuyorum ve gelebilirim özelden yazışalım

Sayfayı Paylaş