Badicilere uygun Sevdiğiniz lokanta menüleri

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve CURL tarafından 18 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Evim biraz gittiğim salona uzak olduğu için salona yakın bir alışveriş merkezinde postworkout yemeği yiyorum. Bizim gibi badiciler için aslında bi kaç lokantada uygun menüler mevcut. Bi de fiyatları el yakmasa!! Ama olsun protein tozuna para vereceğime bunlara para veririm daha iyi

Ben çoğunlukla Pizza Pizzayı tercih ediyorum. En sevdiğim menüler ise chicken ve dip dip. Şu adresten menüleri görebilirsiniz

http://www.pizzapizza.com.tr/menu.html

Chicken menüde 200 gramdan fazla tavuk ve yiyemiyeceğiniz kadar patates kızartması var.
    Dip dip de ise tavuğun yanına koca bir dilim pizza koyuyorlar.

Sizin önerebileceğiniz başka menüler var mı?

2. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Menü almadan, mayonezsiz Triple Whopper'ı tek geçerim. yanında da mayonezsiz Whopper Cheese ile birlikte süper bir bomba oluyor. Herşeyden bolca almış oluyoruz. Aşağı yukarı 1500-1800 lezzetli ve faydalı kalori.

3. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    1500 çokiyi rakam blitz onunyanınada bi büyük milkshake(burger kingin cikolatalısı güzel) patlattımmı 2000 i geçer

4. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    kesinlikle pizza pizza nın chıken menusu derim bende..bizim salonun yanında da var bir şubesi..daha önce hiç bir menude bu fiyata bu kadar fazla tavuk görmedim..bence rahat 250-300 gr tavuk göğüs vardır.eğer yanında patates istemediğiniz takdirde fiyatı çok dahada düşecektir..eğer dışarıdaysanız ve yemek yemeniz gerekiyorsa kesinlikle pizza pizzanın chıcken menusunu deneyin derim...vücutçular için gercekten ideal bir tercih olur.

5. by_deViLs

by_deViLs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pizza pizzanın dıp dıp menüsü çok ideal, benim gittiğim salon, bi alış merkezinin altında, en üstte de cafeteryalar flan var, çıktım mı antrnmandan biraz dinleniom sonra bi dıp dıp menü :badgrin: Yemede yanında yat ama kolasını içmiyorum. Yediklerimizide öldürüo

6. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Blitz tavsiye ettiğin menüde 1500-1800 muazzam yüksek bir kalori.Menüde et yada ekmek anlamında içerik olarak ne var.İstanbula gelirsem deneyecem.Benim favori menüm alaturka.Tas kebap, pirinç pilavı, kaymaklı ekmek kadayıfı,salata. 11,00 YTL tutuyor fiyat anlamında. :D

7. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Benim merak ettiğim konu pide. Mesela 2 porsiyon pide de ne kadar kalori vardır acaba ? Şöyle üstüne tereyağı falan sürdürmesek. Nası olur acaba ?

8. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Normal malzemeden çalınmayan 1 porsiyon pideye 75 gram kıyma yada et koyulur.25 gram da soğan domates falan.50 gram civarındada hamuru olur.Double da yani 2 porsiyonda (ben afyon şartlarındaki porsiyondan bahsediyorum)150 gram kırmızı et 40-45 gram civarı hayvansal protein(aslında 65 gram ama pişince gramaj düşüyor) 15-20gram civarı bitkisel protein,288 kcal etteki kalori,850 kcal hamurdaki kalori,kısacası benim fikrim bir bardak ayran eşliğinde mükemmel bir besin kaynağı..bir bardak ayranla birlikte yaklaşık 1400 kcal 50 gram hayvansal protein sebzelerdeki mineralleri saymıyorum bile.

9. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    zagortenay gercekten çok iyi rakamlar bunlar millet boşuna suplemet kullanıyor :lol:

10. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Ben pek fastfood yemediğim için dışarıda yersem genelde ya kırmızı et biftek ya da tavuk şiş yiyorum. Fastfood fiyatları hakkında bilgim yok ama çok kötü yağlar kullandıklarını düşünüyorum fastfood piyasasının. Izgara bence en iyisi.

11. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    İki porsiyon pideyi yiyemeyipte kilo almak kas yapmak için çalışan bilinçsiz ve kolaycıların kullandığı "SUPLEMET" ler boşa gider.Biraz araştıran zaten bunu bilir.Supplement akıllı kullanımda boşa gitmez.You Are What You Eat. :x

12. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul

Whopper 600 kalori 27 gr prot 47 gr karb 34 gr yağ
    Tripple Whopper 1070 kalori 71 gr prot 52 gr karb 65 gr yağ

Mayonezsiz yiyorum, tahminen 20-30 gr yağ azaltmış oluyorum.

13. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Bende ızgaracı yada kebapcıı grubundanım, et olunca psıkolojık olarak oh be proteıne bak dıyorum, aslında 7-8 parca kuzusıste veya ıkı parca beytıde pek matah bı proteın yok

14. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Protein değeri olarak belki çok yüksek değiller ancak doymuş yağ ve kolestrol olarak yüksekler, doymuş yağ ve kolestrol biz bodycilerin hormon üretimi için çok ihtiyaç duyduğu birşey bu yüzden belki her gün değil ama haftada 2-3 öğün bol yağlı kırmızı et yemek bence çok faydalı olacaktır.

15. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Yani öyle bir başlık açmışsınız ki!!!
    Cihangir'deki Miss Pizza'nin muhteşem pizzaları.
    Kırıntı'nın bacon'lı Rock n' Roll Burgeri.
    Ayaspaşa Rus Lokantasının pirzolası...
    Fast Food olarak ben Big King XXL seviyorum ama acikcasi ben fast food yerine sohbetli muhabbetli "agir yemek" olayini seviyorum.
    Beyoglu'ndaki umut ocakbasinda kuzu şiş ve bir kaç kadeh rakı.
    PumpForever sayesinde tanıştığımız Hulusi'de ciğer şiş.
    Çeşni'de gavurdağ salatası...

Çalışmaktan vakit bulsam toplanıp güzel bir yemek yiyelim diyecem, bol etli bir yemek yememiz lazım hem protein alalım hemde muabbetimizi edelim, modlarımızdan böyle bir organizasyon talep ediyorum, ama ucuz protein bile almakta zorlanıyoruz, bu yemek olayını nasıl yaparız bilemem...

16. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    ben ankara da cumartesi geceleri salonu kapayınca atakuleye gider,pizza hut'da 10 ytl ye sınırsız menü açtırıp
    dönüşte de tunalıda mcdonalds dan milkshake mi alırım...genelde 13-14 dilim pizza ve büyük boy milkshake alıyorum ama daha hiç kaloriyi hesaplamadım :)

17. rEbElYoUnG

rEbElYoUnG Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    İSTANBUL
    PEKİ FAST FOOT LAR KİLO YAPTIGI İÇİN Mİ ÇOK TUTULUO YOKSA GÜZEL VE GÖRÜNTÜ BAKIMINDAN ZENGİN OLDUGU İÇİN Mİ???

Kurallari okuyun
    Yönetim

18. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    kalorisi yüksek yemesi ve hazmı kolay olduğu için

19. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    benim ki ise arkadaşlar...

1.benim orda "ACIKTIM" diye amatör fast food-çu var ; yarım tavuk döner sadece 1 ytl!!! Harika, ketçapsız vb. bir oturuşta 2 porsiyon, duruma göre, saate göre vb... günde 2-3 seans! Tek kelimeyle süper!!!
    2.bir de tanıdık bakkal var; antreman sonrası; pembe Dardenel TonTon-1 konserve-1,5 ytl-25 gr protein-az yağlı, 1-2 konserve ve yanında 1-2 konserve Yaprak Sarma-1 konserve-1,75 ytl, hatta yazdırma imkanı olduğu için istediğin zaman öde...

20. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    çok az fast food çok yağlı diye ayda bi kere dominos. pizza hut. burger .mc . kfc , bunlardan birine gidiyorum onun dışındada 1-2 kere bizim oraya yakın çok süper kumru yapan bi yer var oradan yiyorum oda 4,5 tutuyo bi kumru ama genelde evimde tavuk yiyorum haftada yaklaşık 2 kilo falan et yiyorum 1 gün dana diğer günler tavuk genelde fazla yağ tüketmemişte oluyorum

Sayfayı Paylaş